Aktualijos

Ką vertėtų žinoti apie polinius pamatus?

Pamatai yra viena svarbiausių kiekvieno pastato dalių, todėl planuojant statybas pamatų įrengimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Nors gali atrodyti, kad bet kuris pamatų tipas gali užtikrinti pakankamą stabilumą ir konstrukcijos tvirtumą, tačiau tai – ne visai tiesa. Tam tikrais atvejais pačia palankiausia pasirinkimo galimybe gali būti poliniai pamatai, kurie turi tikrai nemažai privalumų, ir kai kuriais atvejais gali būti vienintele pamatų įrengimo galimybe. Taigi, ką verta žinoti apie polinius pamatus, ir kada toks pasirinkimas gali būti vienas palankiausių?

Dar paprasčiau pritaikomas sprendimas

Jei įsigytame sklype geologinės sąlygos nėra labai palankios, pamatų įrengimas gali tapti tikru iššūkiu, tačiau taip nenutiks, jei rinksitės polinius pamatus, kurie gali būti pritaikomi net ir tada, jei gruntiniai vandenys yra labai aukštai, ar tuomet, jei gruntas nėra pakankamai tankus. Nors tokiais atvejais kitų tipų pamatai gali būti įrengiami tikrai ne visuomet, tačiau polių gręžimas pasiteisina iš tiesų dažnose situacijose. Nesvarbu, kokio dydžio pastato statybos yra numatomos, poliniai pamatai galės užtikrinti pakankamai didelį stabilumą, taigi, bus atlaikomos net ir itin daug sveriančios konstrukcijos.

Įrengti pamatus galima dar greičiau

Gana dažnai baiminamasi, kad statybų eiga nebus pakankamai sparti, tačiau pasirinkus tinkamus sprendimus viskas gali vykti gerokai greičiau. Poliniai pamatai yra įrengiami taikant tikrai modernias technologijas, todėl šiam statybų etapui dažniausiai tenka paskirti ne daugiau nei porą dienų. Polinių pamatų įrengimo principas yra ganėtinai paprastas, tačiau nereikėtų pamiršti, kad genialumas visuomet slypi paprastume, taigi, tą galime pasakyti ir apie pamatų įrengimą.

Pamatų įrengimas mažesnėmis investicijomis

Nors gana dažnai manoma, kad pamatų įrengimui teks paskirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau dėl to nerimauti tikrai nereikėtų. Įrengiant polinius pamatus sunaudojama gerokai mažiau medžiagų, taigi, tai lemia žemesnę tokių pamatų kainą. Jei nesate užtikrinti, ar būtent tokia galimybė galėtų būti viena palankiausių, paprasčiausiai kreipkitės į polinių pamatų įrengimą siūlančius specialistus ir pasidomėkite preliminaria darbų atlikimo kaina. Tikėtina, kad gautas atsakymas jus maloniai nustebins, tad priimti galutinį sprendimą galėsite gerokai paprasčiau.

Didelės pritaikymo galimybės

Tenka pastebėti, kad poliniai pamatai pastaruoju metu yra pasirenkami vis dažniau, ir tai tikrai nekelia nuostabos. Ši pasirinkimo galimybė tokio didelio populiarumo sulaukia ir dėl itin didelių pritaikymo galimybių: polinius pamatus galima taikyti ir visai nedideliems gyvenamiesiems pastatams, ir įvairioms gamykloms ar kitokios paskirties statiniams. Polinius pamatus dažniausiai nusprendžiama rinktis tuomet, kada norima užtikrinti kiek įmanoma stabilesnę konstrukciją bei sutaupyti pinigų, tad tuomet, jei nesate užtikrinti, kokio tipo pamatai galėtų būti geriausiu pasirinkimu, paprasčiausiai pasitarkite su tokio tipo pamatus siūlančiais specialistais, ir tai padės kur kas paprasčiau apsispręsti. Daugiau informacijos apie šią galimybę rasite čia: https://www.rsprendimai.lt/poliniai-pamatai/.