Mūsų gyvenimo spalvos

Gyvatė, ryjanti savo vaikus

Užduotis jums: pagalvokite, kas įdomaus įvyko praėjusią savaitę. Na taip, Seime ruošiamasi versti Seimo pirmininko pavaduotoją Remigijų Žemaitaitį. Atrodo, šiam klausimui bus skirtas šios savaitės antradienio posėdis ir jūs skaitydami šią apžvalgą jau žinosite rezultatus. Ar bus pašalintas R. Žemaitaitis? Žinoma. Tai ne tokia figūra kaip Viktoras Pranckietis. Ir iš viso vargu ar tai yra figūra.
Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad turime normalų prezidentą. Paklaustas apie mitybos įpročius prezidentas atsakė, kad prieš keletą dienų tikrinosi sveikatą, o tyrimai parodė, kad su jo sveikata viskas gerai. „Valgau mėsą, varau cukrų į kavą, geriu raudoną vyną,– žaismingai pridūrė prezidentas ir tęsė: – Ką tai rodo? Rodo viena, kad nereikia dėl to jaudintis, o maitintis taip, kaip tau patinka, klausyti savo organizmo, tada bent jau nesusigadinsi nervų, o visos mūsų ligos pareina nuo nervų.“ Prezidento žmona sakė, kad labiau mėgsta baltą vyną.
Na štai, ponas sveikatos ministre! Jūsų reformos labiau tinka rezervato gyventojams, o ne normaliems žmonėms. Kas kasdien gėrė, tas sėkmingai ir toliau geria. Girti sėda į automobilius ir daro autoavarijas. Taurė gero vyno, gabalėlis mėsos tikrai nėra ankstyvos mirties ar ligų priežastis. Todėl nereikia visko traukti ant vieno kurpalio. Ir dar. Man svarbu, kad prezidentas nemeluoja. Nesistengia pataikauti madoms ar pasirodyti geresnis. Galėjo juk pasakyti: oi, aš mėsos nevalgau, saldumynų taip pat, o geriu tik šaltinio vandenį ar nealkoholinį alų.

Tęsinį skaitykite 2019 11 13 „Utenyje“