Aktualijos

Utenos vakcinacijos centras perkeliamas į naujas patalpas

Informuojame, jog nuo š. m. spalio 4 dienos Utenos vakcinacijos centras perkeliamas iš J. Basanavičiaus g. 56 į Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) patalpas (Aukštakalnio g. 5).
Iniciatyvą perkelti Vakcinacijos centrą į naujas patalpas išreiškė Utenos rajono savivaldybės tarybos narys Paulius Čyvas. Kreipimesi į Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorių tarybos narys informavo, kad, prasidėjus mokslo metams, gauna susirūpinusių tėvų, kurių vaikai yra Utenos daugiafunkcio sporto centro auklėtiniai, paklausimų dėl treniruočių ir varžybų vykdymo užtikrinant srautų reguliavimą ir pandemijos valdymo sąlygų laikymąsi. „Šiuo metu salėje, esančioje J. Basanavičiaus g. 56, yra vykdoma visuotinė vakcinacija nuo koronaviruso infekcijos. Atkreiptinas dėmesys, jog daugiau nei 70 proc. suaugusių Utenos rajono gyventojų jau yra pasiskiepiję. Rugsėjo mėnesį vakcinacijos centre kasdien paskiepijama apie 100 asmenų. Šį srautą būtų galima nukreipti į mažesnes ar kitas tokio pat dydžio Utenos rajono savivaldybės valdomas ir nenaudojamas patalpas Utenos mieste,“ – rašė P. Čyvas. Tarybos narys prašė sudaryti tinkamas sąlygas Sporto centro auklėtiniams treniruotis ir vykdyti varžybas Sporto centro patalpose J. Basanavičiaus g. 56, perkeliant visuotinės vakcinacijos vietą į kitas Utenos rajono savivaldybės valdomas patalpas.
Atsižvelgiant į Utenos rajono savivaldybės tarybos nario P. Čyvo iniciatyvą, kaip minėta, Utenos vakcinacijos centras perkeliamas į Utenos PSPC patalpas. Todėl prašome asmenų, kurie yra gavę pirmą vakcinos dozę ir laukia antrosios dozės laiko, nekreipti dėmesio į SMS žinutes, kuriose yra kviečiama atvykti skiepytis dar senuoju adresu, t. y. J. Basanavičiaus g. 56. Prašome nuo spalio 4 dienos atvykti į naująjį Vakcinacijos centrą Utenos PSPC patalpose (Aukštakalnio g. 5, Utena).
Informuojame, jog pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) gali visi gyventojai, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar pasirinktos gydymo įstaigos. Taip pat vakcinacijai nebūtina išankstinė registracija – galite atvykti Jums patogiu metu, vakcinacijos centro darbo laiku. Pasiskiepyti galite bet kuria Jūsų pasirinkta vakcina, kuri tuo metu yra Vakcinacijos centre.
Vakcinacijos centro darbo laikas: I–V – nuo 8 iki 14 val., nedirba šeštadienį–sekmadienį.
Iškilus klausimams, prašome kreiptis bendruoju informaciniu tel. 1808.
Utenos rajono savivaldybės administracija