Aktualijos

Utenoje – modernios ir visame pasaulyje populiarios paslaugos

Rasa MILERYTĖ. Gegužės viduryje, iškart po karantino, Utenoje duris atvėrė Kristinos grožio ir estetikos kabinetas, kuriame teikiamos mūsų mieste dar visiškai naujos paslaugos. Be įprastų paslaugų, tokių kaip auskarų vėrimas, manikiūras ar makiažas, čia atliekama antakių mikropigmentacija, teikiamos kitos naujos ir modernios paslaugos, o didžiausio klientų susidomėjimo sulaukia veido valymo specialia visame pasaulyje populiaria technika paslauga. Kabineto įkūrėja diplomuota medicinos kosmetologė Kristina Tutkuvienė pasakojo, kad ši technika leidžia atlikti veido valymo procedūrą klientui nesukeliant jokio skausmo.

Patirties sėmėsi Jungtiniuose Arabų Emyratuose
K. Tutkuvienė grožio sferoje dirba jau 22-ejus metus ir daugiausiai specializuojasi odos problemų srityje. Moteris yra įgijusi du medicinos mokslų aukštuosius išsilavinimus – baigė odontologijos ir kosmetologijos studijas. Uteniškė įkūrė ir dvylika metų vystė grožio saloną „Impress“.
Kai prieš ketverius metus gavo pasiūlymą gilinti žinias Jungtiniuose Arabų Emyratuose, nedvejodama sutiko, pardavė grožio saloną ir išvyko į svečią šalį. K. Tutkuvienė pasakojo, kad tobulėti jai itin svarbu, todėl nuolat dalyvauja mokymuose, konferencijose, seminaruose, kuriuose žiniomis ir patirtimi dalijasi grožio srities specialistai tiek iš Lietuvos, tiek ir iš užsienio. (Tęsinys 2020 09 23 laikraštyje)