Aktualijos

Senolę išgelbėjo pro šalį važiavęs Ignalinos policijos pareigūnas

Utenos aps. VPK Ignalinos r. PK Veiklos skyriaus tyrėjas Antanas Dervinis, atsidūręs laiku ir vietoje, padėjo išvengti didelės nelaimės. Šių metų sausį netikėta nelaimė užklupo Ignalinos rajone Naujajame Daugėliškyje gyvenančią senolę.
„Naktį, iš sausio 23-osios į sausio 24-ąją apie pirmą valandą, važiuodamas iš Ignalinos į namus pro Naujojo Daugėliškio kaimą, pastebėjau namo viduje įtartinai keistą šviesą, kuri nebuvo panaši į elektros šviesą. Sustojęs apžiūrėti, įsitikinau, kad namo viduje kilo gaisras. nedelsdamas paskambinau skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112. Tuo pat metu krūmuose pastebėjau basą senolę. Moteris dūsdama nuo dūmų sugebėjo išbėgti į lauką, tačiau pasiklydo tamsoje. Nors ir turėjo rankoje telefoną, bet dėl silpno regėjimo išsikviesti pagalbos jai nepavyko“, – mintimis apie įvykį dalijosi A. Dervinis.
Niekas nežino, kaip ši nelaimė būtų pasibaigusi, jeigu pareigūnas būtų nepastebėjęs, likęs abejingas ir nebūtų sustojęs. Saugiai įsisodinęs moterį į savo automobilį, jis iškvietė greitąją pagalbą.
„Nežinia, kaip būtų buvę, jeigu būčiau važiavęs nors keliomis minutėmis anksčiau. ko gero, būčiau pravažiavęs ir nepastebėjęs ugnies židinio namo viduje. Naktis buvo šalta, daug sniego, senolės sveikatai ir gyvybei buvo kilęs realus pavojus“, – pasakojo pareigūnas.
Tai jau antras įvykis, kai šis pareigūnas išgelbėja žmogaus gyvybę. 2016 m. balandžio 22 d. tarnybos metu A. Dervinis su kolega Irmantu Staliausku Ignalinoje, Geležinkelio g. esančiame name, kilus gaisrui, išgelbėjo vyro gyvybę.
Didžiuojamės mūsų pareigūnais!