Aktualijos

Kviečia akcija „Kalėdų šviesa“!

Primename, kad vyksta akcija „Kalėdų šviesa“, kurioje kviečiami dalyvauti visi rajono gyventojai, bendruomenės, organizacijos, įstaigos, įmonės.
Akcijos tikslas – paskatinti papuošti miestą, seniūnijų miestelius ir kaimus, savo kiemus, namus, namų langus, vitrinas, įstaigų, įmonių pastatus kalėdinėmis dekoracijomis ir girliandomis. Kalėdinėmis šviesomis nušvitęs miestas kiekvienam iš mūsų padovanos namų šilumą ir kompensuos bendravimo džiaugsmą, kurio šiuo sunkiu metu mums labai trūksta.
Rengdama akciją Utenos rajono savivaldybė yra numačiusi pagerbti ir apdovanoti prizais pačius geriausius, išradingiausiai ir kūrybiškiausiai pasipuošusius. Fotografuokite savo papuoštus ir šviečiančius namus, kiemus, įstaigas, vitrinas ir siųskite nuotraukas el. pašto adresu kaledosutenoje@gmail.com. Savivaldybės facebook paskyroje bus sukurtas nuotraukų albumas „Kalėdų šviesa“, kuriame bus galima balsuoti (paspaudžiant „patinka“) už labiausiai patikusias nuotraukas. Albumas bus nuolat pildomas naujomis nuotraukomis.
Nuotraukų laukiame iki 2021 m. sausio 5 d. Galima siųsti po tris kiekvieno objekto nuotraukas ir pridėti objekto aprašymą.
Nuotraukos bus skirstomos į dvi kategorijas: juridinių asmenų ir fizinių asmenų. Bus išrinktos ir įvertintos šešios daugiausia patiktukų surinkusios nuotraukos: kiekvienoje kategorijoje po tris.
Tad kviečiame uždegti Kalėdų šviesą ne tik savo širdyse, bet ir mieste, miesteliuose, kaimuose! Padovanokime sau ir mus supantiems žmonėms šviečiančias ir spindinčias Kalėdas!
Utenos rajono savivaldybės administracija