Aktualijos

„Utenos vandenys“ užtikrins nepertraukiamą vandens tiekimą, rengiamasi ir svarbių darbuotojų izoliavimui

Galimoms COVID-19 grėsmėms atsakingai besirengiančios UAB „Utenos vandenys“ direktorius Gintaras Diržauskas užtikrina, kad bendrovės paslaugomis besinaudojantys gyventojai, įmonės ir įstaigos gali būti ramūs dėl geriamojo vandens saugumo. Utenoje tiekiamas geriamasis vanduo yra saugus ir jo virinti ar kitaip apdoroti prieš vartojant nereikia.
„Utenos vandenys“ vadovai pastaruoju metu susiduria su naujais iššūkiais ir rengiasi svarbių darbuotojų izoliavimui, imasi visų prevencinių veiksmų dėl COVID-19 pandemijos plitimo.
„Mus slegia didžiulė atsakomybė, nes vanduo turi būti tiekiamas nepertraukiamai, – pabrėžė G. Diržauskas. – Įmonės ekstremaliųjų situacijų planas papildytas naujais punktais. Užtikrinant nenutrūkstamą paslaugų teikimą, žmonės mokomi gretutinių specialybių, jei prireiktų pakeisti koronavirusu užsikrėtusį bendradarbį, sudaromi svarbių darbuotojų sąrašai, numatyta, kaip bus dezinfekuojamos patalpos ir kt.“
Šiuo metu dalis bendrovės darbuotojų dirba nuotoliniu būdu, kiti – pamainomis arba budi namuose, jei juos tektų iškviesti bet kuriuo paros metu. Bendrovė maksimaliai pasirengusi užtikrinti nepertraukiamą vandens tiekimą ir nuotekų tvarkymą.
„Kai kurie mūsų darbuotojai visą laiką dirba ypatingoje saugumo zonoje. Pavyzdžiui, į vandens pakėlimo stotį darbuotojai gali patekti tik su specialiais leidimais. Ten patekti negaliu net aš“, – sakė G. Diržauskas.
Kad bendrovės darbuotojai jaustųsi saugūs, apsirūpinta priemonėmis nuo koronaviruso: nupirkta kaukių, respiratorių, vienkartinių pirštinių, dezinfekcinio skysčio, ypač kruopščiai valomos patalpos.
„Utenos vandenys“ skiria ypatingą dėmesį tiekiamo vandens kokybei. Vandens kokybės rodikliai stebimi ir kontroliuojami nuolat atliekant vandens tyrimus vandenvietėse ir vartojimo tinkle.
Utenos rajono savivaldybės administracijos inf.