Aktualijos

„Utenos šilumos tinklai“ ir per karantiną atsakingai tiekia šilumą ir karštą vandenį vartotojams

Ėmėsi visų saugumo priemonių
UAB „Utenos šilumos tinklai“ atsakingai pradėjo rengtis galimam karantinui ir COVID-19 prevencijai dar prieš paskelbiant karantiną.
Bendrovė užtikrina, kad jos paslaugomis besinaudojantys gyventojai, įmonės ir įstaigos gali būti ramūs dėl teikiamų paslaugų. Naujų iššūkių darbe netrūksta, todėl imamasi visų priemonių įgyvendinimo, kad strateginė įmonė ir toliau sklandžiai atliktų savo funkcijas ir tenkintų visų vartotojų poreikius.
Bendrovėje yra patvirtintas COVID-19 priemonių planas vykdant prevenciją. Kad virusas neįsiskverbtų į kolektyvo gretas, maksimaliai apribotas kontaktas su išore, karantino metu bendrovės kontrolieriai nesilanko ir netikrina šilumos apskaitos skaitiklių, klientai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.
Darbuotojai prieš pradedant darbo pamainą tikrinami nuotoliniu bekontakčiu termometru, naudoja asmens apsaugos priemones, dezinfekcinius skysčius, užtikrinančius asmens higieną ir apsaugą nuo viruso plitimo.
Bendrovei labai svarbu apsaugoti valdymo pulte dirbančius darbuotojus, tad patekimas į jį itin sugriežtintas. Čia visi dirba su veido kaukėmis, respiratoriais, vienkartinėmis pirštinėmis, nuolat kruopščiai dezinfekuojamos ir valomos patalpos, vengiama socialinio kontakto, pasitarimai vykdomi nuotoliniu būdu. Prireikus bus naudojami vienkartiniai apsaugos kostiumai, antveidžiai, kitos specialiosios prevencinės priemonės. Jei leidžia darbo specifika, bendrovėje stengiamasi dirbti ir nuotoliniu būdu.

Socialiai atsakinga įmonė
UAB „Utenos šilumos tinklai“ yra socialiai atsakinga įmonė. Šilumos tiekėjai supranta gyventojų nerimą, kad koronaviruso pandemija ir šalyje įvestas karantinas gali laikinai atsiliepti šeimų pajamoms. Todėl įmonė yra pasirengusi ieškoti bendrų sprendimo būdų su vartotojais, kurie iki karantino tvarkingai mokėjo už paslaugas, bet karantino metu susidūrė su sudėtinga finansine būkle.
Taip pat karantino metu pajamų netekusius gyventojus įmonė kviečia iš anksto su šilumos tiekėju pasidalinti nuogąstavimais dėl ateities mokėjimų bei geranoriškai susitarti dėl individualaus mokėjimo grafiko. Kiekvieną pajamų netekusį klientą įmonė vertina individualiai, todėl kviečia į šilumos tiekėją kreiptis tik tuos asmenis, kuriems pagalba iš tiesų reikalinga.
Utenos rajono savivaldybės administracijos inf.