Aktualijos

Utenos ligoninė sėkmingai atnaujino paslaugų teikimą

Vytautas KAZELA. Nutraukti paslaugų teikimą kur kas lengviau, negu atnaujinti. Utenos ligoninė stacionarinių paslaugų teikimą atnaujino greičiausiai tarp regioninio lygmens ligoninių. Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, liepos mėnesį Utenos ligoninė suteikė 118,4 procento buvusio įprastinio lygio, kai tuo pat metu, pavyzdžiui, Šilutės ligoninė stacionarines paslaugas atnaujino tik 63,4 procento. Tai mus ir paskatino pakalbinti VšĮ Utenos ligoninės direktorių Dalių Drungą.
Gerbiamas direktoriau, stacionarinių ir kitų paslaugų atnaujinimas daugumoje Lietuvos ligoninių stringa, žmonės piktinasi. Kokia padėtis Utenos ligoninėje, kuri teikia paslaugas ne tik Utenos, bet ir viso regiono gyventojams?
Karantinas pasibaigė birželio viduryje, bet paslaugų atnaujinimą mes pradėjome kur kas anksčiau. Jau gegužės mėnesį ruošėme planus ir derinome juos su Visuomenės sveikatos centru. Kaip atnaujinsime paslaugas, kiek priimsime pacientų, kontrolė prie durų, valymas, dezinfekavimas, vėdinimas – viskas labai svarbu. Ir dabar jau visi žino, kad ateiti reikia likus dešimt minučių iki paskirtos konsultacijos ar procedūros. Taip pat nustatyta tvarka, kaip pacientas gauna skubią pagalbą – patenka į priėmimo skyrių. (Tęsinys 2020 09 05 laikraštyje)