Aktualijos

Utenos kolegija naujus studijų metus pradėjo šventiniu renginiu – šiltais ir nuotaikingais pasikalbėjimais „Man gera čia“ kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“

Pokalbio vedėjas Studentų atstovybės prezidentas Domantas Mažonas dalyviams turėjo paruošęs ir rimtų, ir provokuojančių klausimų bei užduočių, kurie buvo pritaikyti atsižvelgiant ne tik į pašnekovų pareigas, bet ir jų pomėgius.
Merui Alvydui Katinui, kaip miesto šeimininkui, teko paaiškinti į Uteną atvykusiems studentams, kodėl Utena – laimės miestas ir kodėl čia gyventi gera. Kas šiais metais laukia studentų, ypač pirmakursių, buvo galima išgirsti iš kolegijos direktoriaus doc. dr. Raimundo Čepuko lūpų.
„SPA Vilnius“ įmonių grupės valdybos pirmininkas, Kolegijos tarybos pirmininkas Valdus Trinkūnas pasidalijo mintimis, kokios savybės svarbiausios kuriant verslą, įsitvirtinant jame ar ieškant darbo. Verslo ir mokslo partnerystės temą pratęsė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktorius Jurgis Dumbrava, o apie medicinos srities kolegijoje ruošiamus specialistus kalbėjo Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga.
Kolegijos absolventė Sandra Ragaišytė, dabar dirbanti Utenos neįgaliųjų draugijos vadove, prisiminė studijų laikotarpį ir papasakojo apie savo darbą, pabrėždama, kad Utenoje gyvena patys geriausi žmonės. Verslo informacijos centro projektų vadovas Paulius Čyvas, aktyvus visuomenininkas, paskatino jaunimą įsilieti į studentišką ir miesto jaunimo gyvenimą.
Bene didžiausias iššūkis teko Seimo nariui Edmundui Pupiniui. Jam reikėjo ne tik atsakyti į Domanto klausimus, bet ir paimti į rankas gitarą. Muzikuojantis ir dainuojantis Seimo narys sulaukė daug plojimų ir salės palaikymo. O absolventė Justina Mandrijauskaitė, šokių klubo ,,Bailando“ vadovė, renginio dalyvius pakvietė pasimokyti naujų šokio žingsnelių.
Visi pašnekovai pastebėjo, kad studijuoti Utenos kolegijoje, gyventi ir dirbti Utenoje gera tiems, kurie patys yra aktyvūs, ieškantys ir tobulėjantys, mylintys gyvenimą ir juo besidžiaugiantys, o pirmakursiams ir kitiems studentams linkėjo tokiems ir būti.
Pirmakursiai taip pat sulaukė ir pasaulio fitneso čempiono, Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidento, sporto klubo RL GYM trenerio Modesto Puišės sveikinimo bei klubo dovanos – mėnesio obonentų sportuoti nemokamai.


Utenos kolegijoje studijuoja apie 1600 studentų. Iš jų 428 studentams šie mokslo metai kolegijoje yra pirmieji. Tiesioginis priėmimas į pirmą ir aukštesnius kursus tebevyksta, taigi studentų skaičius dar augs. Pauliaus Šakalio nuotr.