Aktualijos

Utenos globos įstaigų darbuotojai džiaugiasi tyliai

Genovaitė ŠNUROVA. Kiekviena televizijos ar radijo žinių laida ar reportažai iš spaudos konferencijų prasideda viena ir ta pačia tema – koronavirusas. Keletą kartą per dieną pakartojama, kad tiek ir tiek žmonių mirė nuo šios ligos, tiek ir tiek užregistruota naujų susirgimų, tokiose ir tokios socialinės globos įstaigose užfiksuoti šios ligos židiniai ir t. t.
Utena nevadinama (kad tik neprisikalbėjus) ligos užkrato židiniu. laimei, čia nėra ir mirusiųjų nuo šios ligos, nors tiek mieste, tiek rajone yra net keletas socialinės globos įstaigų, kuriose slaugomi sunkūs ligoniai, aukštų valdžios pareigūnų vadinami padidintos rizikos žmonėmis.
Džiugina tai, kad nei mieste esančiose globos įstaigose („Caritas“, Šv. Klaros palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė), nei šalia miesto įsikūrusiuose Utenos socialinės globos namuose, nei Leliūnų socialinės globos namuose, nei VšĮ Krizių centre „Angelų pieva“, įsikūrusiame Daugailių seniūnijos Ruklių kaime, joks koronaviruso atvejis neužregistruotas. (Tęsinys 2020 05 20 laikraštyje)