Aktualijos

Ten, kur ūbauja pelėdos, tauragniškių šeima ėmėsi verslo

Rasa MILERYTĖ

Medžių ošimo apsupta senoji Tauragnų mokykla bunda naujam gyvenimui: Vaidos ir Aleksandro Vaitiekėnų šeima renovavo 1935 metais statytą mokyklą ir įkūrė čia kompleksą „Hillas“, teikiantį salių nuomos paslaugą seminarams, konferencijoms ir kitokio pobūdžio renginiams. „Esame Vaida ir Aleksandras Vaitiekėnai. Kartu kilome iš šių kraštų ir jau tris dešimtmečius gyvenimą kuriame Tauragnuose, todėl puikiai pažįstame supančias apylinkes. Tauragnų senoji mokykla mums yra labai brangi ne tik istoriškai, bet ir „dūšiškai“ – mokyklos salėje žymėti pirmieji vaikų renginiai, krikštynos. Renovavę mokyklą, nusprendėme, kad savo šiluma norime apgaubti ir kitus. Būtent dėl šių priežasčių ir įkūrėme „Hillą“, kuriame Tauragnų krašto gamtos stebuklus galėtų patirti visi norintys“, – taip idėją pristato į verslą pasukusi tauragniškių šeima, besitikinti, kad šiame krašte žmonės ras ne tik užuovėją savo renginiui, bet ir laiko pasimėgauti ypatinga Tauragnų gamta.


„Hillas“ – ir namai,
ir verslas

Idėją atgaivinti vieną iš mokyklai priklausiusių pastatų ir imtis verslo tauragniškiai Vaitiekėnai puoselėjo jau nuo 2017-ų metų. Pasivaikščioti po „Hillą“ pakvietusios V. Vaitiekėnienė ir viena iš šeimos verslą puoselėti padedančių keturių atžalų – Gintarė Vaitiekėnaitė – džiaugėsi, kad šeimos sumanytam projektui pavyko pritraukti Europos Sąjungos investicijų.
„Užauginome vaikus ir nusprendėm imtis veiklos, – sakė V. Vaitiekėnienė. – Žinoma, yra nerimo, nes viskas nauja, mums dar neatrasta, situaciją šiek tiek pakoregavo ir koronavirusas. Negalime nuspėti, kas bus ateityje, bet tikimės, kad viskas bus gerai.“

Tęsinį skaitykite 20200 8 08 „Utenyje“