Aktualijos

Sporto aikštelėje planuojama pakeisti dangą

Prie Utenos daugiafunkcio sporto centro esančioje sporto aikštelėje liepos 15 d. lankėsi ir jos būkle domėjosi Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas. Kartu su meru atvyko ir Utenos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Vitalijus Šeršniovas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Teritorijų planavimo ir statybos skyriaus vedėjas Nerijus Malinauskas.
Sporto aikštelė, ne kartą nukentėjusi nuo joje besilankančių piktavalių jaunų žmonių rankos, yra uždaryta remontui. Vandališkai besielgiantis jaunimas per keletą metų čia sulaužė keliasdešimt žiūrovams skirtų kėdžių, stipriai apgadino krepšinio stovus, suniokojo ir išdaužė aikštelę juosiančius skydus. Apie sporto aikštelės ateitį rajono vadovai kalbėjosi su Utenos daugiafunkcio sporto centro direktoriaus pavaduotoju sportui Algirdu Bivainiu.
„Planuojama nupirkti ir pakloti aikštelėje naują dangą, – sakė ją apžiūrėjęs A. Katinas. – Gali būti, kad po kelerių metų puikioje ir patogioje vietoje esančios sporto aikštelės čia neliks. Ateityje šioje vietoje galėtų įsikurti dengti teniso kortai, o gal ledo arena, bet kol kas tai tik svarstymai.“
Rajono vadovai užsuko ir į šalia Utenos daugiafunkcio sporto centro esantį teniso aikštyną, kuris priklauso VšĮ „Tenisas visiems“, domėjosi čia vykdoma sportine veikla.
Utenos rajono savivaldybės administracija