Aktualijos

priminti prekybos alkoholiu reikalavimai

Gruodžio 18 dieną Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai organizavo pareigūnų, atliekančių alkoholio prekybos reikalavimų kontrolę, ir Utenos rajono savivaldybės atstovų susitikimą su Utenos apskrityje dirbančiais viešojo maitinimo įmonių, barų ir kavinių savininkais bei jų darbuotojais.
Susirinkimo tikslas – priminti prekybininkams, darbuotojams alkoholio įsigijimo ir pardavimo reikalavimus, išgirsti jiems rūpimus klausimus, kartu ieškoti sprendimų tam, kad būtų tinkamai laikomasi alkoholio prekybą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų ir atliekama efektyvi kontrolė.
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (toliau – Departamentas) Tabako ir alkoholio kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas, laikinai einantis vedėjo pareigas Juozas Abramavičius dalyviams pristatė mokamąją medžiagą apie prekybos alkoholiu reikalavimus, numatomus pakeitimus. Departamento atstovas pasidalijo praktine patirtimi, patarimais, kaip tinkamai laikytis alkoholio įsigijimo ir pardavimo reikalavimų. Susitikimo metu vyko diskusijos, atsakyta į dalyvių klausimus.
Tikimasi, kad susitikime dalyvavę prekybininkai, viešojo maitinimo įmonių, barų ir kavinių savininkai ir jų darbuotojai, atnaujinę savo žinias dėl prekybos alkoholiu teisės aktų reikalavimų laikymosi, susipažinę su numatomais teisės aktų pakeitimais ir sulaukę atsakymų į jiems aktualius klausimus, tinkamai vykdys alkoholio įsigijimo ir pardavimo reikalavimus, o visa tai padės išvengti prekybos alkoholiu pažeidimų.
Utenos aps. VPK inf.