Aktualijos

Miesto šventės akcentai: pasveikinti krašto garbės piliečiai, Ukrainos rėmėjai,
linkėta taikios padangės

Kasmet rudeniop gimtadienį švenčianti Utena suburia miestiečius ir miesto svečius. Ne išimtis – ir šis, 761-asis, gimtadienis. Nuo ankstaus ryto Aušros gatvėje dygo šventinės mugės palapinių miestelis, o visame mieste vyko įvairūs renginiai, koncertai ir pramogos. Oficialioji šventės dalis prasidėjo solistų Eriko Druskino ir Pauliaus Bagdanavičiaus bei Utenos kultūros centro chorų atliekamomis dainomis: Ūdrio arija iš operos „Pilėnai“ ir „Panus angelicus“, skirta anapilin iškeliavusiems uteniškiams pagerbti. Paskui į šventinę sceną vienas po kito lipo miestų-partnerių atstovai, Utenos krašto garbės piliečiai ir Utenai nusipelnę žmonės.


Linkėjo klestėti ir darbuotis Utenos labui
„Labas vakaras, mieli gimtojo miesto žmonės, švenčiantys 761-ąjį Utenos gimtadienį. Ką tokia proga miestui galima palinkėti? Esu įsitikinęs, kad svarbu linkėti, jog mes, šio miesto gyventojai, būtume sveiki, laimingi, darbštūs ir kūrybingi. Juk mes ir esam tas miestas – Utena“, – į susirinkusiuosius kreipėsi Utenos meras Alvydas Katinas.
Seimo narys Edmundas Pupinis, sveikindamas uteniškius, džiaugėsi, kad tokia šventė – tai galimybė susitikti, pasitarti, įsikvėpti. Jis pabrėžė, jog kurdami laimingą ir klestinčią Uteną prisidedame ne tik prie visos Lietuvos, bet ir prie Europos kūrimo.
Pasveikinti ueniškių atvyko ir Ignalinos rajono savivaldybės mero pavaduotojas Juozas Rokas. Atkreipęs dėmesį, kad ignaliniečiai ir uteniškiai bendrai sprendžia visam regionui svarbius klausimus ir puoselėja panašias tradicijas, jis linkėjo ištikimybės, prasmingų darbų savo kraštui ir didelių planų ateičiai.

Tęsinį skaitykite 2022 08 31 „Utenyje“