Aktualijos

Mero padėka miestą puošusiems uteniškiams

Praūžė šventinis laikotarpis, vėl pasinėrėme į kasdienius darbus. Bet svarbiausių metų švenčių įspūdis niekur nedingo. Jį mums visiems kūrė daugelis dalykų, vienas kurių – pasipuošusios miesto įstaigos, įmonės, parduotuvės ir kavinukės su švytinčiomis vitrinomis ir jaukiai žybsinčiomis dekoracijomis. Kūrybingi ir išradingi jų darbuotojai padovanojo miestui ir jo žmonėms mažytę pasaką, miestas tapo gražesnis ir jaukesnis.
Šie kūrybingi žmonės sausio 15 d. buvo pakviesti į Utenos rajono savivaldybės administraciją, kur juos pasveikino Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, kiti savivaldybės vadovai. Pagerbimo ceremonijoje dalyvavo ir Utenos rajono specialistai, aplankę miesto įmones, švietimo įstaigas, individualius gyvenamuosius namus, parduotuves ir kavinukes, apžiūrėję, kaip šios įstaigos papuoštos, ir išrinkę geriausiuosius. Kadangi šventinių dekoracijų konkursas nebuvo organizuotas, buvo nuspręsta vietų neskirti, o pagerbti įmonių savininkus ar valdytojus už miestui sukurtą šventinę nuotaiką bei išradingas, meniškas, stebinančias dekoracijas ir apdovanoti juos savivaldybės mero padėkomis.
Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas spaudė rankas ir padėkas įteikė 13-ai geriausiųjų. Tai:

 1. Kavinė „This. is. coffee“ (Maironio g. 8).
 2. Grožio ir SPA centras „Tilia“ (Maironio g. 12).
 3. M Butikas (drabužių ir aksesuarų parduotuvė) (Kauno g. 25).
 4. Kepyklėlė „Vanilinis dangus“ (Kauno g. 37).
 5. Vyninė-restoranas „Burgundija“ (J. Basanavičiaus g. 55).
 6. Picerija „Pizza Verde“ (J. Basanavičiaus g. 68).
 7. Parduotuvė „Geras rūbas“ (Turgaus g. 2).
 8. UAB „Utenos komunalininkas“ (Rašės g. 4).
 9. UAB Utenos butų ūkis (Rašės g. 1).
 10. UAB Utenos šilumos tinklai (Pramonės g. 11).
 11. UAB „Utenos vandenys“ (Vandenų g. 1, Naujasodžio k.).
 12. Utenos vaikų lopšelis-darželis „Voveraitė“ (J. Basanavičiaus g. 30).
 13. Utenos meno mokykla (J. Basanavičiaus g. 36).
  „Galima pasidžiaugti, kad Utenoje gyvena ir dirba žmonės, kurie tikrai myli savo miestą, ir ne žodžiais, o veiksmais, – sakė meras. – Puošdami savo įmones, įstaigas, namus, jie kartu puošia ir gražina miestą, suteikia jam įspūdingumo, šventiškumo. Todėl ir nusipelno pagarbos. Nuoširdžiai jiems dėkojame.“
  Padėkos nusipelnė ir visos ugdymo įstaigų bendruomenės, kurios papuošė mokyklų langus karpiniais, individualių gyvenamųjų namų ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojai, kurie kūrė ir miestui dovanojo šventinę nuotaiką. Reikia tikėtis, kad kitą šventinį metą Utena pasipuoš dar labiau, o šviečiančiomis dekoracijomis suspindės visos vitrinos.
  Utenos rajono savivaldybės administracija