Aktualijos

Meras kreipėsi į susisiekimo ministrą dėl kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijos

Susiklosčius sudėtingai situacijai pasaulyje dėl dviejų agresorių karo veiksmų Ukrainoje, kasdieniai darbai, užtikrinantys normalų ir įprastą gyvenimą, nesustoja. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas vasario pabaigoje kreipėsi į LR susisiekimo ministrą Marių Skuodį dėl vieno blogiausių Lietuvoje kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijos.
Kreipimasis buvo parengtas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo tarybos pirmininko Rimanto Šiaučiūno ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo direktoriaus Jurgio Dumbravos iniciatyva. Utenos rajono verslas yra ypač sunerimęs dėl kelio būklės, nes minėtas kelias – viena pagrindinių šalies transporto arterijų, vedančių iš Utenos regiono savivaldybių į šalies sostinę ir atvirkščiai.
Kreipimesi Utenos rajono savivaldybės meras rašo: „Maloniai prašome š. m. kovo mėnesį Utenos rajono savivaldybės administracijoje (Utenio a. 4, Utena) Utenos krašto bendruomenei, verslo atstovams pristatyti magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstrukcijos priešprojektinius pasiūlymus. Lauksime Jūsų informacijos apie galimą pristatymo laiką.“
Reikia tikėtis, kad susitikimo, kuriame bus pateikta išsami informacija apie kelio rekonstrukciją, laikas netrukus bus paskelbtas.
Utenos rajono savivaldybės administracija