Aktualijos

Ko neužkloja dulkės

Iš arti

Vytautas Kazela

Šiandien „Utenio“ svečias – ilgametis Utenos rajono savivaldybės narys, Leliūnų bendruomenės pirmininkas Kęstutis Udras. Jis mielai sutiko atsakyti į Vytauto Kazelos pateiktus „Utenio“ anketos klausimus.

Trys žodžiai, kuriais galėtumėte apibūdinti save?

Gal ir nuskambės keistai: žmogus, kuris negyvena su televizoriumi. Štai bendradarbiai ryte aptaria, ką matė per televiziją, o man tai visai neįdomu. Geriau susitikti ir pasikalbėti su gyvu žmogumi, su bendruomene, pasportuoti. Nuo studijų metų esu aktyvus visuomenininkas. O tie žodžiai, kurie labiausiai man tinka, yra „aktyvumas“, „pareigingumas“, „duoto žodžio žmogus.“

Su kokiomis moralinėmis nuostatomis, įgytomis tėvų namuose, išėjote į gyvenimą?

Džiaugiuosi, kad vis dar turiu tėtį ir mamą. Gyvena Utenoje. Jiems jau daugiau nei po 90 metų. Aplankau juos kasdien. Tai, ką išsinešiau iš tėvų namų, padeda išlikti dvasiškai stipriam. Suvokiau, kad yra trys pagrindiniai dalykai – šeima, sąžinė ir tikėjimas. Tėvai abu buvo ryšininkai. Užaugau su dvejais metais jaunesniu broliu. Visam laikui įsiminiau tėtės patarimą: negerkit, vaikai, po pilną. Pats nei piktnaudžiavo alkoholiu, nei rūkė. Ir mus stebėjo.

Tęsinį skaitykite 2020 03 14 „Utenyje“