Aktualijos

ATVERIAME LELIŪNUS

2024 m. gegužės 11 d. nuo 10:00 iki 14:00

Kviečiame atrasti ar iš naujo pažinti Leliūnus, šiltus ir svetingus miestelio žmones, legendomis apipintą jo istoriją bei geriausiais įspūdžiais turtingas vietas. Laukiame Jūsų:

–        Molio namuose – muziejuje ir meno centre – apsuptuose vienintelio Europoje Puodžių parko

–        Bibliotekoje, kur gyvena ne vien knygos

–        Smilkalų kvapuose skendinčioje bažnyčioje, koplyčioje ir parapijos namuose su šiuo metu atnaujinama ekspozicija

–        Pievų gėlėmis kvepiančiose lankose ir ten esančiame limuzinų ūkyje

–        Šilumą ir gerumą spinduliuojančiuose socialinės globos namuose

–        Unikalaus dizaino pastate įsikūrusioje seniūnijoje

Atvykę gausite lapą su žemėlapiu, kur bus sužymėtos lankomos vietos. Kiekvienoje jų lauks gidai su dar negirdėtais faktais bei istorijomis. Puodžių parke garuos ant laužo verdama specialiai sukurta Leliūnų arbata. Turą po Leliūnus galima pradėti nuo bet kurio pasirinkto aukščiau paminėto taško.

Po renginio svečius kviesime ir į virtualią erdvę – @V.Valiušiomuziejus – po atskirai sukurtu įrašu pasidalinti savo įspūdžiais. Trys burtų keliu išrinkti komentarų autoriai gaus specialius pačio Lietuvos puodžių karaliaus rankomis sukurtus prizus.

Atvažiuok su šeima ir draugais!

#vertapamatyti #keramikosmuziejus #vytautovaliusiokeramikosmuziejus #ceramicsmuseum #ceramics #atvirudurudiena #atveriameleliunus #limuzinuukis #leliunubiblioteka #leliunuseniunija #leliunubaznycia #leliunusocialinesglobosnamai

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.