Aktualijos

Kanceliarinių prekių pirkti – tik rugsėjo pradžioje

2018 m. rugsėjį 306 pirmokams pirmą kartą buvo įteikta dovana – 50 Eur vertės kortelė kanceliarinėms prekėms įsigyti. Iš viso Utenos rajono savivaldybė 306 pirmokams skyrė 15300 eurų.
Kaip jau rašėme, šiųmetiniams pirmokams taip pat yra skiriama 50 Eur. Juos gaus šiek tiek didesnis skaičius pirmokų – 311.
Minėta dovana – 50 Eur – yra skiriama, remiantis 2018 m. Utenos rajono savivaldybės tarybos patvirtintu Utenos rajono savivaldybės šeimos stiprinimo tvarkos aprašu, kuriame, be įvairių paramos šeimai priemonių, numatyta ir 50 Eur kiekvienam Utenos rajono pirmokui.
Kaip sakė Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vyr. specialistė Zita Sabelkienė, kortelė su 50 Eur šiemet bus įteikiama rugsėjo 2-ąją mokyklose. 50 Eur yra skirta, kaip minėta, sąsiuviniams, pieštukams, parkeriams, užrašų knygelėms, piešimo sąsiuviniams ir kitoms priemonėms, reikalingoms pirmokėliams, pirkti. Kanceliarines prekes tėveliai (globėjai) galės pirkti tose kanceliarinių prekių parduotuvėse, su kuriomis mokyklos yra pasirašiusios sutartis. Pasak vyr. specialistės, mokyklos kanceliarinių prekių parduotuvėms yra pateikusios pirmokų sąrašus, kuriuose nurodytas mokinio vardas ir pavardė. Tėvams (globėjams), įsigijusiems prekių, parduotuvėje reikės pasirašyti, kad norimas prekes tikrai gavo. Kortelės negalima perleisti kitiems asmenims.
Primename, kad pirmoko kortelės galiojimo laikas – du mėnesiai: nuo rugsėjo 1-osios iki spalio 31-osios. Tad raginame pirmokų tėvelius (globėjus) neskubėti pirkti kanceliarinių prekių dabar, nes laiko jas įsigyti bus pakankamai ir rugsėjo pradžioje. Utenos Vyturių progimnazijos direktorė Edita Kadūnienė patikino, kad pirmokų tėveliai (globėjai) neturėtų jaudintis, jog jų atžala (globotinis) rugsėjo pirmomis dienomis dar neturės pieštuko ar sąsiuvinio. Visas reikiamas priemones pirmokui tikrai bus galima spėti įsigyti, gavus kortelę su 50 Eur.
Daugiau informacijos teikia mokyklos ir Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyrius (Utenio a, 4, II aukštas, tel.: 8 389 64057, 8 686 11867).
Utenos rajono savivaldybės administracija