Aktualijos

Chuliganai nerimsta: užkliuvo kiemuose stovinčių automobilių langai

Rasa MILERYTĖ

Utenoje – naujas chuliganizmo aktas. Šią savaitę mažiausiai trys uteniškiai rado išdaužytus savo automobilių langus. Socialiniuose tinkluose komentuojama, kad tokių įvykių buvo ir daugiau, ir spėliojama, kad nagai gadinti svetimą turtą panižo tam pačiam asmeniui, kuris prieš kurį laiką siautėjo Smėlio mikrorajone, gadindamas automobilių padangas.
Pranešimai apie išdaužtus langus socialiniame tinkle pasirodė spalio 16 ir 18 dienomis. Buvo apgadinti skirtingose gatvėse stovėję automobiliai.
Viena tiesiogiai nuo chuliganų nukentėjusių uteniškių Laura Neniškienė apie tai, kad Vaižganto g. 52 išdaužtas jos automobilio langas, sužinojo iš informacijos feisbuke, būdama darbe.
„Pirmadienį būdama darbe per pertrauką atsiverčiau feisbuką ir iškart naujienų sraute pamačiau įrašą, kad mano namo kieme išdaužtas automobilio langas. Žiūriu į nuotrauką ir negaliu patikėti – mano automobilis“, – pasakojo L. Neniškienė, „gyvai“ savo automobilį pamačiusi tik vakare, kai grįžo iš darbo, maždaug 17.20 val. Automobilio bagažinėje uteniškė rado ir nusikalstamos veikos įrankį – akmenį. Moteris iškart susisiekė su policijos pareigūnais, informavo apie įvykį, buvo surašytas protokolas.

Tęsinį skaitykite 2021 10 23 „Utenyje“