Aktualijos

Brangūs mūsų žiūrovai, mėgėjų meno kolektyvų dalyviai su savo šeimomis, draugais ir svečiais!

Utenos kultūros centras visada stengiasi būti arčiau Jūsų, kurti su Jumis ir Jums, kad atrastumėte ir pažintumėte mus ir mūsų bičiulius šventėse, repeticijose, koncertinėse išvykose, bendruomenės suėjimuose. Visada stengiamės sumanyti ką nors naujo, pakviesti Jus į kupinus emocijų spektaklius, į jausmingas koncertines programas, iškilmingus valstybei svarbių datų minėjimus, tradicines šventes ir į didžiausią bei gražiausią miesto renginį – Utenos miesto šventę.
Netgi šiuo metu, kai kultūra išgyvena ne pačias geriausias dienas, kai renginiams yra taikomi įvairūs apribojimai, mes randame, kaip jų neapeinant, o visų mūsų labui įvykdant, susitikti su Jumis, dovanoti visus įmanomus koncertus, šventes, spektaklius, kino filmus.
Atėjo toks laikas, kai mums reikalinga Jūsų pagalba, kad nenutrūktų renginių grandinė, užpildytume terpę dėl atlikėjų atšaukiamų renginių, salėse apribotų žiūrovų skaičiaus.
Tad spalio 13 d. 18 val. maloniai visus kviečiame į Utenos kultūros centro kūrybinio sezono atidarymo koncertą KUR BALTI KELIAI… Nemaža dalis mūsų meno kolektyvų dalyvauja šioje šviesioje, nuotaikingoje programoje. Tai solistas ERIKAS DRUSKINAS, šokių ir dainų ansamblis VIEVERSA, dainavimo studija AUŠRA, sutartinių giedotojų grupė SĖDAUTA, folkloro ansamblis DAVILA, kapela SELIAVYTĖ, kapela TAURAGNA, jaunimo grupė BEGĖDŽIAI, moterų vokalinis ansamblis VERSMĖ, moterų choras SĖLIJA, senjorų mišrus choras SVAJA, fortepijonu ir saksofonu gros MINDAUGAS ALEKNAVIČIUS.
Bilietas kainuoja tik 6 eurus, be to, pirkdami du bilietus trečią gausite dovanų.
Labai laukiame Jūsų visų. Savo dalyvavimu Jūs palaikysite mus ir įkvėpsite pasitikėjimo tuo, ką darome, kuo esame reikalingi Jums.
Norime, kad Jums renginio metu būtų jaukiau ir saugiau, todėl Kultūros centre ir Kultūros centro Didžiojoje salėje visi sėdėsime kas antroje vietoje, dėvėsime nosį ir burnas dengiančias veido kaukes.
Džiaugiamės, kad naująjį kūrybinį sezoną galime pasitikti kartu su mūsų rėmėjais, kad su jų pagalba galime vykdyti daugelį veiklų. Dėkojame jiems už supratingumą.
Dėkojame visada mūsų darbus nušviečiantiems informaciniams rėmėjams: laikraščiams „Utenis“, „Utenos apskrities žinios“, „Reikia“, „Utenos diena“, „Rokiškio sirena“, „Anykšta“, Utenos radijui, radijo stočiai PULSAS, žurnalui „Aukštaitiškas formatas“, portalams udiena.lt, „We love Lithuania“, „Regionų naujienos“, „etaplius.lt“. Ir visada laukiame savo renginiuose.
Utenos kultūros centro direktorius Erikas Druskinas ir Kultūros centro bendruomenė