Aktualijos

Ąžuolas sujungia žmogų ir visatą

2023 m. liepos 23 d. į Pakalnių varpinę draugėn mus sukvietė Giedrius Juodis – menininkas, jautrus gamtai, pastabus žmogui…

„Kiekviena mano ąžuolinių gaminių paroda – tai troškimas pasidalyti su kitais gera energija, sveikata ir maloniomis ąžuolo skleidžiamomis galiomis. Širdis džiaugiasi dar labiau, kai turiu galimybę pristatyti ąžuolo gaminius savo –  Leliūnų seniūnijos – bendruomenei. (Giedrius Juodis)

 Paėmįs  runkan ąžuolinį pagaliokų,

Jį kalbindamas užgirdau : 

„Gal padaryk tu angeliokų

Ar kakį bliūdų abaliam sudėt!“

Ir na tadu palaist ja negaliu –

Ir vis drožiu, drožiu, drožiu…

 Giedrius apie savo pomėgį kalba: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0bWMbpP1NamYTrNxpcuZMtisqCAcVWA8pMtGtdnpzxHxmpxyRkNtofcdcpHqLUYY5l&id=701596286681870

„Ąžuolas yra medis – laidininkas, jungiantis žmogų su pasauliu ir Visata. Todėl, jei žmogus geba užmegzti ryšį su juo, medis gali suteikti jam tokių jėgų, kurios ne tik pailgins gyvenimą, bet teigiamai veiks ir jo vaikų, ir vaikaičių likimus – kartais net iki penktosios kartos“, – įsitikinęs medžio drožėjas G. Juodis, savo rankomis ir mintimis vos ne kasdien susijungiantis su ąžuolu savo sodyboje Utenėlės kaime.

Parodą galite apžiūrėti sekmadieniais nuo 8 iki 10 val. Pakalnių (Utenos r.) varpinėje (iki rugpjūčio 15-osios popietės).

Liepos 30 dieną paroda veiks nuo 10 iki 12.30 val.

Švęsime Šv. Onos atlaidus – šv. Mišios 11 val.

Maloniai primename, kad Pakalnių varpinėje parodos organizuojamos nuo 2020 metų žiemos.

Pakalnių parapijos informacija

L. Buzėno nuotraukos