Aktualijos

„AstraZeneca“ vakcina paskiepyti ir Utenos apskrities VPK policijos pareigūnai

„AstraZeneca“ vakcina pasiskiepijo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Utenos aps. VPK) viršininkas Vytautas Vaiškūnas ir per 60 pareigūnų.
Kovo 23 d. Vidaus reikalų ministerija išplatino kreipimąsi į šalies savivaldybes su prašymu skiepyti policijos pareigūnus prioriteto tvarka. Utenos rajono savivaldybė skubiai sureagavo ir pateikė pasiūlymą paskiepyti Utenos aps. VPK pareigūnus. Kovo 26 d. buvo paskiepyta per 60 ne tik Utenos miesto ir rajono policijos darbuotojų, tačiau ir kitų rajonų pareigūnai, dirbantys Utenos aps. VPK.
Utenos aps. VPK viršininkas V. Vaiškūnas pasiskiepijęs išsakė savo pastebėjimus: „Man, kaip vadovui, tenka atsakomybė už visos Utenos apskrities VPK policijos bendruomenės sveikatos išsaugojimą, todėl tvirtai žinau, kad skiepas kol kas yra vienintelė galimybė apsaugoti darbuotojus ir taip suvaldyti pandemiją. Dėkoju visiems, kurie priėmė tvirtą sprendimą ir šiandien pasiskiepijo, taip pat kviečiu ir kitus būti atsakingus. Esu dėkingas Utenos rajono savivaldybei. šis savalaikis sprendimas apsaugoti policijos pareigūnus yra mūsų ilgamečio ir glaudaus bendradarbiavimo rezultatas. Ačiū ir Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro medikėms, kurios su šypsena pasitiko ir paskiepijo mūsų darbuotojus.“
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.