Aktualijos

Akcijos „Darom“ dalyviai Utenoje surinktas šiukšles skaičiuoja tonomis

Rasa MILERYTĖ

Balandžio 23 d. per Lietuvą nuvilnijo aplinkos tvarkymo akcija „Darom 2022“. Prie pilietiškos iniciatyvos, kaip ir kasmet, noriai jungėsi uteniškiai. Praėjus kelioms dienoms po akcijos jos dalyviai pasakojo, kad menkas nuovargis po dienos darbo jau nuslūgo, o geros emocijos, matant gražesnę gyvenamąją vietą, liko.

Darbavosi ir vaikai
Uteniškius į akciją „Darom“ subūrusi Vismantė Juozėnaitė džiaugiasi, kad tvarkyti Skaistašilio miško susirinko arti 60 žmonių. Dalis jų – jaunos šeimos su vaikais, nemažą savanorių dalį sudarė projekto „Gera būti“ dalyviai.
„Skaistašilis – labai gražus mūsų miesto kampelis. Ten einame pasivaikščioti su vaikais. Su draugėmis pasikalbėjome, kad būtų gerai sutvarkyti aplinką, nes buvo daug šiukšlių, kurių taip paprastai rankose neišneši“, – sakė V. Juozėnaitė pasiteiravus, kas ją paskatino Utenoje organizuoti šią akciją.
Per dieną uteniškiai Skaistašilio miške surinko beveik toną atliekų. Akcijos organizatorė pasakojo, kad didelę dalį atliekų sudarė greitojo maisto pakuotės, buteliai, o sunkiausia buvo rinkti galybę visur primėtytų nuorūkų.

Tęsinį skaitykite 2022 05 07 „Utenyje“