Aktualijos

2020 metų astrologinė prognozė

Atkeliauja Metalinė baltoji žiurkė. Tai bus nelengvo darbo ir taupymo metai. Regis, svarbiau išsaugoti tai, kas jau sukurta, o ne plėsti ar naujai kurti nuo pat pradžių. Išteklių taupymo, ekologiškai atsakingo vartojimo bei gamybos, tvarios ekonomikos klausimai skambės labai dažnai ir įvairiose srityse. Nemaža politinės ir ekonominės krizės tikimybė. Ekologinės problemos ir nelaimės tik ir lauks savo progos pasireikšti.
Geriau šiais metai jausis tie, kurie yra labiau linkę į asketišką, minimalistinį gyvenimo būdą, jau yra sąmoningai apriboję vartojimą, taupūs, praktiški vadybininkai, atkaklūs, ištvermingi, drąsūs, geros sveikatos, gebantys planuoti, apskaičiuoti. Tai būdinga ir rytietiškajai ŽIURKEI, kurios metai prasidės sausio 24-ąją.

Šį kartą atkeliauja Metalinė baltoji žiurkė. Iš komforto zonos teks ne vienam išlipti ir tai gali būti sunku tam nepasiruošusiems, neišmokusiems ekonomiškai naudoti išteklių, sureikšminantiems prabangą ir komfortą. Visgi pasąmoningai dauguma žmonių jau nebenorės apsikrauti daiktais, daug pirkti, vartoti, švaistyti. Vasaris, iš dalies ir kovas skatins domėtis naujovėmis, daugiau bendrauti su draugais, reikštis socialiniuose tinkluose. Tačiau kartu su kontaktų gausa daugės ir įtampų, konfliktų. Visgi pavasaris nuteiks naujiems darbams, projektams, kūrybai, sutartims. Vėl suklestės grožio paslaugų sritis, medicina, prekyba, reklama. Kadangi daug kas pernelyg skubės, brausis per kitų galvas, kad patenkintų ambicijas, tai konfliktai neišvengiami. Gali būti išprovokuotos ir rimtos avarijos arba streikai. Artėjant vasarai kiek sumažės grožio, kūno puoselėjimo, dailiųjų amatų verslų produktyvumas, o jau įsibėgėjus vasarai – prisistabdys logistikos, transporto, reklamos reikalai. Nuo rugpjūčio keli mėnesiai gali būti neramūs, kunkuliuos ugninės energijos, aistros, labiau grės gaisrai, sprogimai, gamtos stichijų siautėjimai. Atkaklūs darbštuoliai rudenį padės pamatą produktyviai veiklai. Metų pabaigoje ims keistis bendra energetika, bręs permainos. Ims populiarėti modernios naujovės, originalūs projektai, daugės ekstravagancijos, eksperimentų mados srityje ir kitur.

AVINAS
Tai profesinio kilimo arba permainų šioje srityje metai. Bus kur kas lengviau, jei turite tikslą, planą ir gebate jį įgyvendinti, lanksčiai koreguodami pagal situaciją bei aplinkybes. Jeigu turite savo verslą, veikiausiai jį teks labiau optimizuoti, efektyvinti veiklą atsisakant nereikalingų dalykų, neproduktyvių veiklų. Gali tekti susiveržti diržus, susimažinti išlaidas ir pan. Neleiskite, kad puikybė, ambicijos gesintų vidinę šviesą. Ne mažiau svarbu išlaikyti gerus santykius su kolegomis, vadovais. Jei jūs administruojate, vadovaujate, susidursite su iššūkiais. Pavykus su jais susidoroti, vasarą galėsite pasidžiaugti pasiekimais bei statusu. Pravartu kelti kvalifikaciją, tobulintis. Besirenkantieji studijų kryptį turėtų gerai susivokti, koks pasirinkimas tinkamiausias. Aistringi, veržlūs, bet kiek agresyvūs ir linkę beatodairiškai rizikuoti būsite nuo liepos iki spalio. Galite nerti į meilės verpetą, sportą, aktyvią veiklą. Saugokitės traumų, ugnies.
JAUTIS
Jūs turėtumėte būti vieni tų, kuriems šie metai atneš gerų paskatų sėkmingai veiklai, mokymuisi, kelionėms, tarptautinių ryšių mezgimui, dalyvavimui tarptautiniuose projektuose ir pan. Galite organizuoti mokymus, seminarus, kelti savo ir kitų kvalifikaciją, kompetencijas. Kita vertus, daug lems asmeninis tobulėjimas, įvaizdis, jūsų demonstruojama išorinė ir vidinė kultūra, profesionalumas, meistriškumas, išsilavinimas. Vasarą sumažės įtampos ir krūvių, bet kaip tik tuo metu pradėsite gauti savo pastangų rezultatus. Jeigu viską tinkamai tvarkėte išmanydami įstatymus ir naujoves, pajamos išaugs. Regis, ir meilės, santuokos reikalai taps aiškesni, susireguliuos taip, kaip ir turėtų būti. Rudenį gali atsirasti progų piktnaudžiauti tarnybine padėtimi, sau imti tai, ko dar nenusipelnėte. Verčiau negadinkite savo reputacijos tuo, kas nelegalu.

DVYNIAI
Jūs veikiausiai nebūsite šių metų numylėtiniai. Jūsų laukia išbandymai, pokyčiai. Jei jų nepageidaujate, jiems nesirengėte, patirsite stresų. Tie, kuriems jau nebesinori tęsti senų darbų, gyventi įprastomis sąlygomis, atrodyti, kaip atrodote, tikriausiai bus lengviau praradus darbą, nedraugišką kolektyvą ar pan. Priimsite tai kaip spyrį eiti pirmyn ir šį tą pertvarkyti savyje bei savo gyvenime. Atsisakę nereikalingų, atgyvenusių dalykų, pasijusite laisvesni, dvasingesni. Svarbu susitvarkyti finansinę sritį, nebeimti paskolų, greitųjų kreditų, sutvarkyti su turto dalybomis, testamentais, kitais dokumentais susijusius reikalus. Įmanomas praradimas, po kurio teks tvarkyti palikimą. Galimi ir kiti sukrėtimai, priverčiantys peržiūrėti vidines nuostatas, vertybes, tikslus. Jei turite verslą, teks pasidaryti auditą ir įvertinti, kas yra nenaudinga, kokius pakeitimus privalu atlikti.

VĖŽYS
Tai partnerysčių metai. Vadinasi, daugybė dalykų priklausys nuo jūsų gebėjimo bendrauti, partneriauti, bendradarbiauti, tarpininkauti. Galite rasti naujų partnerių ir veiklai, ir gyvenimui. Kita vertus, nutrūks tie santykiai, kurių jums nebereikia arba kurie neša destrukciją, yra išnaudojantys, neetiški, nelygiaverčiai. Veikiausiai iki vasaros vyks santykių ir veiklų transformacijos. Regis, ir įvaizdį pakoreguosite. Nebijokite eksperimentuoti, išbandyti tai, ko vengėte iki šiol, atsiverkite meilei, svajonių realizacijai. Drąsiai pademonstruokite save kaip asmenybę su vizija, kompetencijomis, gebėjimais. Rugpjūtį pagražėsite, o gal ir praturtėsite. Visgi reikėtų saugotis agresyvių žmonių, traumų, ugnies, vengti stresų. Rizikų išliks ir rudenį, nors metas bus gana produktyvus.

LIŪTAS
Šių metų prioritetai bus darbas, sveikata, įvaizdis. Jums ne tik teks daug dirbti, bet dažnai darbuotis be atlygio, padėti kitiems. Tačiau tai leis sukaupti gerų „karmos taškų“, sustiprinti autoritetą, pelnyti aplinkinių pagarbą. Turbūt atėjo metas padėti tiems, kurie anksčiau padėjo jums. Jeigu sukatės savo versle, būsite nusiteikę tinkamai sutvarkyti darbo vietos aplinką, rašyti projektus ir pan. Beje, aplinką, buitines sąlygas norėsis pagerinti ir asmeniniame gyvenime. Tai turėtų pavykti. Būtų puiku, jei per šiuos metus įprastumėte sistemingai sportuoti, sveikai maitintis, rūpintis sveikata, išvaizda. Vasarą naudos turėsite iš bendrų veiklų su bendraminčiais. Atsivers naujų galimybių, o gal net progų išpopuliarėti visuomenėje. Veikla išvien su komanda leis išvengti klaidų pasirenkant strategijas, tikslus bei padės susivokti, kas reikalinga žmonėms, ne vien jums. Mažiau veržkitės į užsienio kelionės. Ekspromtu ir autostopu kur nors vykti nederėtų.

MERGELĖ
Metai bus įvairiaspalviai, tačiau kūrybinės sėkmės, meilės, džiugesio turėtų jums pažerti daugiau nei kitiems. Iki pavasario pasistenkite sutvarkyti viską aplink save, suklasifikuoti, atrinkti, ko reikia, ko nereikia. Tvarka namuose, ūkyje, darbo kabinete, dokumentuose, spintose jums išties labai patiks. Pasijusite lyg didžiulę naštą nuo pečių nusimetę, ypač jei neapsikrausite daiktais. Nebūtina jų atsikratyti, jei galite perdaryti, atnaujinti. Pavasaris žadins meilės poreikį, tačiau su partneriais sutarti bus nelengva – plyksčios žaibai net dėl smulkmenų. Jei turite skolų, esate paėmę kreditą, gali tekti priimti kai kuriuos pakeitimus. Tik nerizikuokite vėl skolintis, jei galima to išvengti. Nuo gegužės iki rugpjūčio suksitės kaip vijurkai. Domins nauji projektai, karjera, kelionės. Galbūt įsimylėsite, kursite šeimą ar panorėsite susilaukti vaiko. Rugpjūtį reikėtų ilsėtis, o ne dirbti. Labiau pažeidžiama bus sveikata, nervai, mažiau energijos. Ruduo žada darbingumą, poreikį mokytis, tuo pat metu ir finansinį nestabilumą.

SVARSTYKLĖS
Šeimos, giminės, vaikų, namų aktualijos šiemet jums bus pačios svarbiausios. Numatomi nelengvi išbandymai jums ar su jumis susijusiems žmonėms. Iki vasaros galite prisidaryti problemų arba patirti sunkumų nuosavybės srityje. Įmanomas bylinėjimasis dėl sklypo ribų, nelegalių statybų, nuosavybės pripažinimo, nekilnojamojo turto teisėtumo ar kt. Nekoks metas imti kreditą nekilnojamajam turtui įsigyti. Tačiau pavasarį tiktų aktyviai veikti srityse, susijusiose su pedagogika, šou verslais, socialine veikla, IT, reklama. Vasarą šeimoje, giminėje tikėtini pokyčiai. Kai kurie gali būti skausmingi. Jei aplinkybės leis, veršitės pakeliauti. Planuojantieji studijuoti įstos į pasirinktas studijų programas. Visgi liepą ir vėliau nestigs įtampų, susipriešinimo, aršios konkurencijos. Prasidedant rudeniui vis labiau rūpės su švietimu, kultūra, užsieniu susiję reikalai.

SKORPIONAS
Tai mokymosi, žinių kaupimo metai, skatinantys surinkti daug informacijos aktualioje srityje. Vieni uoliai studijuos, kiti lavinsis savarankiškai ar lankydami įvairius kursus, mokymus, dalyvaudami konferencijose, treti patys organizuos mokymus, konkursus, varžybas. Jei turite savo verslą, vienaip ar kitaip jį teks efektyvinti, įvertinti išlaidas ir pajamas bei pagalvoti, kaip dirbti taupiau. Artėjant vasarai prasidės savotiški likimo „bumerangai“. Jei turite prikaupę negerų poelgių bagažą, patirsite sunkumų. Jie turėtų jus paskatinti keistis, apsivalyti, perdėlioti vertybes, prioritetus. Šeimos, partnerystės, draugystės srityse galima pasiekti neblogų pokyčių, jei nuoširdžiai prisidėsite prie geros atmosferos kūrimo, bendrų pomėgių suradimo, padėsite teikdami informaciją, paaiškindami kitiems nesuprantamus dalykus. Rudenį prireiks kantrybės, kad tie pagerėję santykiai nepakriktų.

ŠAULYS
Šiais metais jums ypač norėsis prasigyventi, užsidirbti pinigų, įgyvendinti savo materialinę svajonę. Visgi bendrąja prasme šis laikmetis iš visų reikalauja gebėjimo santūrai elgtis su finansais, taupyti išteklius, saikingai vartoti, riboti išlaidavimą. Net jei jums pavyks daug užsidirbti, gauti pelną, aplinkybės privers mokytis praktiškumo, taupumo, antraip grės nuostoliai. Iki vasaros susilaikykite nuo stambų pirkinių, ypač jei turite negrąžintų skolų. Pirmiausia jomis pasirūpinkite. Regis, jums labiau nei kitiems nepatiks apribojimai, susiję su turtu, mokesčiais. Visgi įsigalinti ekologiško, saikingo vartojimo kultūra daugiau ar mažiau padarys įtaką ir jums. Tikriausiai apkarpysite savo apetitą, imsite kukliau gyventi, mažiau švaistyti. Vasarą vėl labiau atsipalaiduosite ir turbūt neblogai užsidirbsite. Puiku, jei jus palaikys verslo partneriai, artimi žmonės. Be jų pritarimo verčiau net nerizikuokite. Ruduo neblogas mokslui, verslams, meilei.

OŽIARAGIS
Planetų sankaupa jūsų ženkle šias metais reikš, kad patirsite poreikį ar būtinybę save stipriau išreikšti, pažinti, o gal ir ką nors nauja realizuoti, pradėti naują etapą, rasti uždegantį pomėgį, pamilti. Šio laikmečio reikalavimas atsisakyti perteklinių daiktų, racionaliai naudoti išteklius, būti praktiškiems, tvarkingiems, tvirtiems jums bus lengvai įveikiamas ir net priimtinas. Kita vertus, suaktyvės ne tik geri dalykai. Stipriau jausite ir tai, kas jums yra sunku, slegia sąžinę arba veikia sveikatą. Polinkis į griežtą savikritiką, uždarumą, atsiribojimą gali jus dar labiau įkalinti savyje, trukdyti pasinaudoti geromis progomis, susijusiomis su partneryste, santuoka, meile, vaikais, kūryba. Artėjant vasarai turėtumėte labiau atsipalaiduoti ir atsiverti pozityviems dalykams. Ruduo taip pat skatins nebijoti naujovių, permainų tose srityse, kuriose to seniai reikia.

VANDENIS
Šiemet nusiteikite dvasiniam tobulėjimui. Dideliems praktiniams darbams gali pristigti energijos, pasitikėjimo savo jėgomis ir palaikymo iš aplinkos. Derėtų labiau rūpintis sveikata, nes lėtinės ligos vis bandys parodyti, kad jos niekur nedingo. Kompleksai, baimės, slaptos ydos taip pat trukdys jaustis harmoningai ir saugiai. Jums dažnai norėsis trauktis į šešėlį, nebūti tarp žmonių, nes vienumoje atrodys jaukiau. Tikriausiai susidomėsite dvasinėmis praktikomis, meditavimu, joga, labdaringa veikla arba menine kūryba. Vasarą pradėsite smagiau nusiteikę, labiau linkę bendrauti. Galite susižavėti kažkokia veikla, įsimylėti, išreikšti talentus, pasinerti į pomėgį. Rudenį toliau džiugins pažintys, draugystė, užsimezgusi per kelionę ar visuomeninę veiklą, studijas. Saugokite sveikatą.

ŽUVYS
Tai bus metai, leisiantys išpopuliarėti kolektyve, bendraminčių grupėje, susirasti patikimų draugų, pagerinti gyvenimo sąlygas ar įgyti nekilnojamąjį turtą. Jeigu anksčiau nemėgote komandinio darbo, nebuvote linkę pasireikšti, dabar savo iniciatyva arba dėl besiklostančių aplinkybių vis dažniau būsite pastebimi, mokėsite save pateikti. Ir tai bus išgirsta. Galite įsitraukti į bendrus projektus, visuomeninį judėjimą. Visgi galimi tam tikri persigrupavimai, nes išryškės trikdantys interesų skirtumai. Jums taip pat teks apsivalyti nuo nereikalingų daiktų, sumažinti vartojimą ir švaistymą. Regis, labai gerai įvertinsite, ką būtų naudingiausia įsigyti ir ką verta išsaugoti. Visgi pavasaris šį nuovokumą gali prigesinti ir paskatinti išlaidauti nebūtiniems dalykams. Vasarą galbūt įsimylėsite ar sukursite šeimą. Įmanoma įspūdinga kelionė. Rudenį svarbu nesugadinti gerų santykių.
Sidonija Kulikauskienė
Horoskopą parengė astrologė
ELTA