Sportas

„Dzūkiją“ pranokęs „Juventus“ iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate

Spalio 11-ąją Utenos „Juventus“ krepšininkai sužaidė dar vienas „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynes su svečiais iš Alytaus. Antrajame kėlinyje nuo varžovų pabėgę uteniškiai iškovojo trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate iš eilės – 106:98 (24:20, 33:26, 23:23, 26:29).
Keturis tolimus metimus pirmajame rungtynių ketvirtyje pataikę Utenos „Juventus“ krepšininkai išsiveržė į priekį, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai priartėjo. Po pirmųjų dešimties rungtynių minučių komandas skyrė keturi taškai – 24:20.
Antrajame rungtynių kėlinyje uteniškiai perėmė iniciatyvą ir dėl taiklių tolimų metimų tolo nuo varžovų. Kėlinio viduryje komandas skyrė net 24 taškai, tačiau kėlinio pabaigoje svečiai iš Alytaus vėl priartėjo. Prieš antrąją rungtynių dalį komandas skyrė 11 taškų – 57:46.
Po ilgosios pertraukos abi komandos kovojo lygiai, o prieš lemiamą rungtynių kėlinį „Juventus“ ir toliau pirmavo 11 taškų skirtumu – 80:69.
Rungtynių pabaigoje svečiai iš Alytaus dar labiau priartėjo, tačiau pergalę šventė uteniškiai – 106:98.
„Juventus“ gretose dominavo 22 taškus pelnęs Julius Jucikas (9 atk. kam. 29 naud. bal.), 20 pridėjo Martynas Gecevičius (4/5 tritaškiai, 5 rez. perd.), po 12 – Ignas Vaitkus ir Žygimantas Skučas, po 10 – Bryantas Crawfordas (7 rez. perd.), Marius Runkauskas (3/5 tritaškiai) ir Mindaugas Kupšas, 6 – Vytautas Šulskis, 4 – Jamelis Artisas.
Spalio 14-ąją (trečiadienį) „Juventus“ Klaipėdoje „Betsafe-LKL“ čempionate žais su vietos „Neptūno“ komanda.
Į Utenos areną Ž. Urbono auklėtiniai sugrįš spalio 20-ąją, kai atsakomosiose Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyro pirmojo etapo rungtynėse kausis su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“.