Mūsų gyvenimo spalvos

Tikrasis veidas

Koks netikėtumas! Putinas išrinktas dar vienai eilinei Rusijos prezidento kadencijai. Kiek ten būta suklastotų biuletenių, niekas nepasakys, bet ne daugiau 15 procentų. Taigi Putinas, patiktų mums tai ar nepatiktų, yra teisėtas Rusijos prezidentas, nes už jį balsavo ne mažiau 70 procentų rinkėjų. Išvada viena – Rusija verta tokio prezidento! Ir gana aiškinti, kad dėl karo Ukrainoje kaltas tik Putinas. Kaltas ne jis vienas, kalta tauta, kuri yra jo bendrininkė. Tik vieno negaliu suvokti, kai už jį balsuoja tėvai, kurių vaikai jau žuvo arba dar žus Ukrainoje. Putinas yra vėžys, kurio metastazės nuėjo per visą Rusijos kūną.

Bunkerinis šypsosi. Bunkeriniui tai suteikia drąsos. Jis jau ramiai sako, kad jo armija puls ir NATO. Ir tai yra tiesa. Nors Europoje atsiranda vis daugiau praregėjusių lyderių. Vienas jų – Prancūzijos prezidentas. Žmogus suprato, jog negalima leisti, kad Rusija laimėtų Ukrainoje. Bet pažiūrėjus į kitus lyderius, gėda darosi, kai garbingi vyrai vaikšto iš baimės šlapiomis kelnėmis. Paskaičiuota, kad jei visos NATO šalys skirtų po 3 procentus BVP, tai būtų keliolika kartų daugiau nei Rusijos skiriamos lėšos karui Ukrainoje. Europa yra kur kas stipresnė nei Rusija. Tai iš kur tas nepilnavertiškumo kompleksas?!

Rusija nebeslepia, kad yra nusitaikiusi prieš Baltijos ir Skandinavijos šalis. Kovo mėnesį buvo sukurta Leningrado karinė apygarda. Šios karinės apygardos resursai nukreipti į Baltijos ir Skandinavijos šalis.

Teroro aktas Pamaskvės centre „Crocus City Hall“. Net man jis nebuvo netikėtas. JAV ir kai kurios Europos šalys įspėjo Rusiją. Be to, Rusijos specialiųjų tarnybų šnipų tinklas yra apraizgęs visą pasaulį, todėl netikiu, kad „viskas įvyko labai keistai ir tarsi iš niekur“. Užsienio žvalgybos teigia, kad apie būsimą teroro aktą Rusija žinojo prieš mėnesį. Žinojo netgi teroristų maršrutą. Žinojo, bet leido tam įvykti. Kodėl? Kad būtų galima apkaltinti Ukrainą! Kas tie beveik 150 žuvusiųjų ir dešimtys sužeistų? Rusija bombarduoja rusakalbį Charkivą, Rusija raketomis ir bombomis nušluoja savo Belgorodo srities kaimus, kuriuos užėmė rusų sukilėliai. Rusija tai vadina išlaisvinimu! Netgi kai „Islamo valstybė“ prisiėmė kaltę dėl šio įvykio, rusų propaganda ir pats Putinas vis tiek ieško sąsajų su Ukraina. Netgi Putino vasalui Lukašenkai tai pasirodė nelogiška. Kai atėjo pirmieji pranešimai apie šį protu nesuvokiamą nusikaltimą, pirmoji mintis buvo: ne, tai padarė ne ukrainiečiai. Ne tokie žmonės, ne tokia kultūra. Bet ne todėl apie tai rašau. „Islamo valstybė“ seniai pripažinta teroristine, ir niekas dėl to nesiginčija. Pasaulį apskriejo šiurpus vaizdo įrašas, kai vykdant teroristų suėmimą rusų policininkai nupjauna vienam iš jų ausį ir liepia ją suvalgyti. Kitas į teismo salę atvežtas teroristas sėdi invalido vežimėlyje. Nėra abejonių, kad jam specialiai sulaužytas stuburas. Rodydama šiuos šiurpius vaizdus Putino išpuoselėta sistema siekė įbauginti savo šalį ir net priešininkus, bet nepagalvojo, kad pasaulis pamatys tikrąjį Rusijos ir Putino veidą. Humaniškasis vakarietis pamatęs tokius vaizdus turėtų pakraupti: o kas bus, jei šitie sadistai vieną dieną atsidurs mano kieme? Ar mums patiems neteks valgyti nupjautų ausų? Kuo islamo teroristai skiriasi nuo rusų pasaulio teroristų?! Islamo kovotojai taip pat skelbia savo egzekucijų įrašus, kaip nupjaunami vieni ar kiti žmogaus organai, o paskui ir galva. Kodėl tadžikams rusų policininkai nenupjovė galvų? Nes jie turėjo įsakymą teroristus pristatyti gyvus. Turime suprasti, kad „Islamo valstybė“ ir „Rusų pasaulis“ yra visiškai analogiški dalykai. Kaip sakė Tadžikijos prezidentas, „terorizmas neturi tautybės“. Neperšu savo nuomonės, bet pažiūrėkite įrašus ir padarykite išvadas. Susidūrė dvi tamsybių jėgos. Islamistai jau grasina Rusijai naujais teroro aktais. Europa irgi įsibaiminusi. Sakoma, kad Tadžikija turi apie 100 islamo kovotojų. Juokingas skaičius, žinant, kad „rusų pasaulio“ teroristų yra milijonai. Todėl privalome visomis išgalėmis remti Ukrainą, kuri jiems neleidžia ateiti iki mūsų.

Vytautas Kaziela

Visos reakcijos:

1Vaiva Kaladinskienė

Komentarų: 1

Patinka

Komentuoti

Bendrinti