Atvirumo valandėlė

Dukra – atsitiktinio susitikimo rezultatas

Genovaitė ŠNUROVA. Šiandien Adelei dvidešimt metų. Nuo rudens ji jau bus antro psichologijos specialybės kurso studentė. Graži, komunikabili mergina nestokoja draugų dėmesio, lanko aerobikos užsiėmimus, kartais dainuoja pati sau pritardama gitara, bet daugiausia laisvo laiko skiria domėjimuisi garsių žmonių gyvenimais. Jai įdomu, kodėl dauguma pasaulinio lygio garsenybių mirė skurde, gyvenimą baigė savižudybe arba buvo labai nelaimingi. Ji stengėsi išsiaiškinti, kas vienaip ar kitaip nulemia žmogaus individualumą, išryškina talentus, kyšteli nieko gero nežadančias aplinkybes.
Adelė žino, kad ir jos gimimas – atsitiktinumas. Tą ji sužinojo būdama šešerių. Žinoma, kad suprastų iš mamos išgirstą istoriją, turėjo praeiti dar keletas metų…
… Aivaras buvo ketvirtakursis istorijos fakulteto studentas. Kartą jo bendrabučio draugas Ignas pasiūlė kartu nueiti į jį pakvietusios pažįstamos merginos gimtadienį, kuris lyg tyčia buvo gruodžio 31-ąją. Toji mergina paprašė Igną atsivesti kokį nors draugą, nes esą pas ją ateis dar kelios draugės, todėl vyriška kompanija labai paįvairintų šventę. Kadangi tai buvo ne paprastas savaitgalis, o naujųjų metų sutiktuvių vakaras, Ignui sunkiai sekėsi įkalbėti vaikinus eiti su juo, nes visi jau turėjo savo planų tam vakarui. Teliko tik Aivaras, kuris vis dar nebuvo apsisprendęs nei kur, nei su kuo sutiks metų virsmo naktį, todėl Ignui primygtinai prašant sutiko. (Tęsinys 2022 08 06 laikraštyje)