Aktualijos

Vyrų kirpėjas Domantas Daveikis:
šiame darbe save realizuoju geriausiai

Rasa MILERYTĖ

Domantui Daveikiui ši vasara – naujas gyvenimo etapas: vyras įgyvendino savo svajonę – naujame grožio salone pradėjo dirbti vyrų kirpėju. 23-ejų kirpėjas sako, kad šis darbas jam patinka dėl galimybių eksperimentuoti ir išreikšti polinkį į meną, o maloniausia po kirpimo procedūros matyti laimingą kliento veidą.

Susitelkė į neišnaudotą nišą
D. Daveikis „Uteniui“ pasakojo, kad svajonė dirbti tokį darbą užgimė prieš trejus metus. Prieš tai kitose srityse savirealizacijos ieškojęs vyras baigė plataus profilio kirpėjų kursus ir netrukus po to įsidarbino. Ši sritis jį patraukė dėl polinkio į menus, galimybės kūrybiškai eksperimentuoti. Pašnekovas pasakoja, kad tik kursų metu suprato, jog dirbti norės būtent su vyrais.
„Yra vyrų kirpėjų, kurie dirba kaip stilistai tiek su vyrais, tiek su moterimis. Aš nusprendžiau dirbti tik su vyrais, nes pasirodė įdomi barberių (barzdaskučių) kultūra, o Utenoje tik su vyrais dirbančių kirpėjų nėra labai daug, taigi norėjosi praplėsti šią nišą“, – pasakojo D. Daveikis.
Vyras sako po kirpėjo kursų svarstęs naują profesinį žingsnį žengti Vilniuje, bet galiausiai nusprendė likti Utenoje ir praminti dar nepramintus takus.

Tęsinį skaitykite 2022 07 08 „Utenyje“