Aktualijos

Vėl kviečia akcija „Kalėdų šviesa“!

Šv. Kalėdų laukimas žadina norą puoštis ir dalytis kalėdine dvasia bei bendravimo džiaugsmu. Kad gražiausių švenčių laukimo metas taptų pačiu džiugiausiu ir šviesiausiu, Utenos rajono savivaldybė vėl inicijuoja akciją „Kalėdų šviesa“ ir kviečia visus Utenos rajono gyventojus, bendruomenes, organizacijas, įstaigas, įmones, verslo atstovus puošti savo aplinką, kiemus, namus, vitrinas, įstaigų, įmonių pastatus ir sukurti šventinę nuotaiką Utenoje bei visame rajone. Tegu kalėdinėmis šviesomis nušvitęs miestas, miesteliai ir kaimai kiekvienam iš mūsų dovanos pačius gražiausius, su niekuo nepalyginimus ir ypatingus jausmus.
Dalyvaudami akcijoje fotografuokite savo papuoštus ir šviečiančius namus, kiemus, įstaigas, vitrinas ir siųskite nuotraukas el. pašto adresu kaledosutenoje@gmail.com. Atsiųstos nuotraukos bus skirstomos į kategorijas:
* Gražiausiai papuošta sodyba;
* Gražiausiai papuoštas daugiabutis;
*l Gražiausiai papuoštas kiemas;
* Gražiausiai papuošta įstaiga;
* Gražiausiai papuošta verslo įmonė;
* Originaliausi papuošimai.
Nuotraukas (2–4) siųskite iki gruodžio 22 dienos. Laiške būtinai nurodykite kategoriją, kuriai priskiriate nuotraukas, ir kontaktinę informaciją (vardą, pavardę, el. paštą, telefono numerį, papuoštos vietos adresą, įmonės ar įstaigos pavadinimą, adresą, kontaktinio asmens tel. nr. ir el. paštą).
Kaip ir pernai, savivaldybės feisbuko paskyroje bus sukurtas nuotraukų albumas „Kalėdų šviesa“, kuriame bus galima balsuoti (paspaudžiant „like“ (patinka)) už labiausiai patikusias nuotraukas.
Balsavimo pradžia – gruodžio 22 diena, pabaiga – 2022 m. sausio 5 diena. Kiekvienoje kategorijoje bus renkama po vieną gražiausią nuotrauką. Laimės ta nuotrauka, kuri surinks daugiausia patiktukų. Utenos rajono savivaldybė yra numačiusi pagerbti ir apdovanoti piniginiais prizais ir padėkomis pačių gražiausių, daugiausia patiktukų sulaukusių nuotraukų autorius.
Tad kviečiame uždegti Kalėdų šviesą savo širdyse, mieste, miesteliuose ir kaimuose! Padovanokime sau ir mus supantiems žmonėms šviečiančias ir spindinčias Kalėdas!
Utenos rajono savivaldybės administracija