Aktualijos

Utenos pašto skyrius įsikūrė naujose moderniose patalpose

Gruodžio 1 dieną, prekybos centre „Iki“ (J. Bartašiaus g. 1) duris atvėrė pagal naują koncepciją įrengtas Lietuvos pašto skyrius. Į šias patalpas perkeltas skyrius, anksčiau veikęs J. Basanavičiaus g. 59. Klientų patogumui naujasis pašto skyrius šeštadieniais dirbs ilgiau.
„Skyrių atnaujinimas yra vienas iš strateginių įmonės prioritetų, siekiant klientams paslaugas teikti ne tik kokybiškai, bet ir šiuolaikiškai bei patogiai. Perkeldami skyrius siekiame juos įkurti dažnai gyventojų lankomose vietose, pavyzdžiui, prekybos centruose. Juos patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek pėsčiomis, o įėjimas į patalpas pritaikytas ir žmonėms su negalia. Ne išimtis ir šis Utenos paštas. Maloniai laukiame Utenos gyventojų naujame pašto skyriuje“, – sako Lietuvos pašto tinklo vadovas Jonas Sadauskas.
Siekiant užtikrinti kokybiškas ir patogiai prieinamas paslaugas, naujasis Utenos pašto skyrius įrengtas pagal šiuolaikišką koncepciją. skyriuje įrengti 3 klientų aptarnavimo langeliai, suprojektuota patogi klientų aptarnavimo salė, taip pat erdvi siuntų savitarnos erdvė. Klientų patogumui šalia skyriaus esančioje prekybos centro automobilių stovėjimo aikštelėje transporto priemones galima statyti nemokamai, taip pat užtikrintas žmonių su negalia bei žmonių su vaikų vežimėliais patekimas į patalpas.
Darbo dienomis pašto darbo laikas nesikeis, tačiau, atsižvelgiant į klientų poreikius, naujasis pašto skyrius ilgiau dirbs šeštadieniais. Pašto darbo laikas: pirmadienį–penktadienį nuo 10:00 iki 18:00 val., šeštadienį nuo 10:00 iki 14:00 val.
Įrenginėjant naujas pašto patalpas, daug dėmesio skirta ir darbuotojų patogumui, užtikrintos geresnės darbo sąlygos darbuotojams: įrengtos patogios darbo vietos, specialūs stelažai, skirti siuntoms sudėti ir skirstyti, virtuvėlė, persirengimo kabinos.
Tai jau 54 pagal naują koncepciją atnaujintas Lietuvos pašto skyrius.