Aktualijos

Utenos ligoninė visiškai atnaujino planinių paslaugų teikimą

Informuojame, kad Všį Utenos ligoninė dar nesibaigus karantino laikotarpiui visiškai atnaujino planinių operacijų, procedūrų ir visų sveikatos priežiūros paslaugų teikimą. Šiuo metu ligoninėje Covid-19 sergantys pacientai nebegydomi ir skyrius uždarytas. Tad visi Utenos apskrities pacientai yra laukiami gydytis bei konsultuotis kontaktiniu būdu.
„Sumažėjus kovidinių pacientų srautui, jų gydymas perkeltas į kitas ligonines ir šiuo metu nebeturime COVID-19 ligonių skyriaus. Esame visiškai pasiruošę priimti Utenos apskrities gyventojus planinėms operacijoms ir konsultacijoms“, – sako Utenos ligoninės direktorius Dalius Drunga.
Ligoninėje atnaujintos visos sveikatos priežiūros paslaugos. Siekiant užkirsti kelią koronaviruso plitimui ir apsaugoti tiek pacientus, tiek medikus, laikomasi visų būtinų saugumo reikalavimų. Tad gyventojai, turintys sveikatos problemų ar laukiantys planinių operacijų, procedūrų ir kitų sveikatos priežiūros paslaugų, raginami nedelsti ir pasirūpinti savo sveikata, apsilankyti pas gydytojus, registruotis operacijoms.
Buvęs Covid-19 skyrius šiandien yra pritaikytas laukiančių Covid-19 tyrimų rezultatų pacientų izoliacijai. Toks skyrius maksimaliai leidžia saugiai teikti paslaugas esant šiandieninei situacijai.
Konsultacijų poliklinikoje nuotolinės paslaugos (nekontaktinės) kol kas lieka prioritetinės, tačiau pacientai yra registruojami ir kontaktinėms konsultacijoms.
Maloniai primename, kad, siekiant išvengti koronaviruso plitimo, ir toliau bus ribojamas pacientų lankymas. Leidžiami lankyti terminalinės būklės pacientai, t. y. sergantys nepagydoma ir progresuojančia liga, taip pat kai lankomi vaikai iki 14 metų amžiaus, gydančiam gydytojui leidus. 
Utenos ligoninės inf.