Aktualijos

UTENOJE JUOKSIS
AUKŠTAIČIAI IR DZŪKAI


Vasario 5 d., sekmadienį, 17 val. Utenos kultūros centre vyks humoro grupių šventė „JUOKIS-2023“. Naujas programas rodys trys humoro kolektyvai iš Aukštaitijos ir Dzūkijos.
Aukštaitijai atstovaus garsioji SPRANDŽINA iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė). Programoje „Išmanieji“ juokiamasi iš žmonių susvetimėjimo, sumaterialėjimo. Šeduviškiai visada žavi temų aktualumu, raiškia šaržuota vaidyba, smagiomis improvizacijomis.
Publikos pamėgtasis BOBŲ RADIJAS iš Kėdainių rajono Surviliškio (vadovė Erlenda Turskienė) rodys „Likimo ironiją“. Ugningosios moterys tikins, kad visur gerai, kur mūsų nėra. Pasirodyme gausu muzikos, žinomų dainų parodijų (muzikos vadovas Albinas Počiulpas).
Dzūkų garbę gins MTV iš Varėnos rajono Matuizų (vadovė Irena Čeplikienė). Scenoje matysime „Meilės kibirkštis“ – juokus iš netikusių žmonių tarpusavio santykių, iš noro bet kokia kaina pasiekti savo laimę. Tarp talentingų moterų išvysime ir vyruką iš Suvalkijos.
Šventės programą paįvairins humoristas Vaclovas Vičius iš Vilniaus – dovanos naujausių satyrinių eilėraščių ir epigramų puokštę.
Rengėjai tikisi, kad žiūrovai, gausiai susirinkę, karštais plojimais paliudys, jog aukštaičiai dar nepamiršo juoktis. Tuo labiau kad bilieto kaina – tik 6–8 eurai.
Juokimės kartu!