Aktualijos

Šventinis, šiltas ir jaukus kalėdinis vakaras su policijos rėmėjais

Gruodžio 13 d., penktadienį, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės ir policijos rėmėjai surengė kalėdinį vakarėlį. Snieguolė ir nykštukas apdovanojo policijos rėmėjus suvenyrais už jų aktyvumą, iniciatyvumą, darbštumą 2019 m. vykdant įvairiapusišką prevenciją Utenos krašte.
Bendruomenės pareigūnės padėkojo policijos rėmėjams už kiekvieno jų įdirbį, aktyviai vykdant neatlygintiną savanorišką policijos rėmėjo veiklą, o svarbiausia – už kiekvieno jų geranoriškumą, nuoširdumą, žmogiškąsias savybes ir vertybes.
2019 m. Utenos aps. VPK bendruomenės pareigūnai su policijos rėmėjais išties aktyviai vykdė įvairiapusišką prevenciją Utenos krašte ir tai neliko nepastebėta. Utenos krašto gyventojų bendruomenė vis dažniau mieste, viešose vietose, mato patruliuojančius ir prevenciją vykdančius pareigūnus ir rėmėjus, tiesiogiai sulaukiama daug gražių atsiliepimų, padėkos žodžių, didėja pačių gyventojų saugumo jausmas. Visuomenė tampa vis mažiau pakantesnė asmenų daromiems teisės pažeidimams, policija sulaukia vis dažniau pranešimų apie galimus asmenų vykdomus teisės pažeidimus ar nusikalstamas veikas.
Utenoje nuosekliai ir aktyviai ištisus metus vykdoma prevencinė veikla. Dėl bendradarbiavimo su gyventojais, įvairiomis institucijomis, rėmėjais kuriama saugi gyvenamoji aplinka. Bendruomenės pareigūnai ir policijos rėmėjai tapo vieninga ir darnia komanda. Palengva kuriamos ir savos tradicijos – gimtadienių proga policijos ir rėmėjų vardu sveikinami rėmėjai, taip išreiškiama pagarba vienų kitiems.
Nuostabus kalėdinis vakaras – puiki visų bendruomeniškumo ir iniciatyvumo išraiška. Tradicijos suburia žmones, stiprina sugebėjimo dirbti komandoje jausmą.
Gerbiami policijos rėmėjai, linkime gražių ir šiltų švenčių Jums ir Jūsų šeimoms. Būkite laimingi, o kitais metais, pasisėmę naujų jėgų ir įkvėpimo, vėl kartu kibsime į darbus ir toliau aktyviai vykdysime prevenciją Utenos krašte, kad šio krašto žmonės gyventų saugioje aplinkoje.