Aktualijos Mūsų gyvenimo spalvos

Sutaupytos minutės kaina

Suprantu, kad būsiu nepopuliarus. Valdžią reikia keikti. Bukagalviai, trumparegiai. Tai, ką daro valdžia, ne visada ir man patinka. Ne visada galiu paaiškinti jos veiksmus. Tačiau populiarumo jau nesivaikau. Populiarumas – rožinis balionėlis virš mūsų galvų. Jis lengvai susprogsta. Esu davęs sau žodį, kad kalbėdamasis su „Utenio“ skaitytojais sakysiu ne tai, kas jiems turėtų patikti, o tai, ką pats jaučiu, ką esu apmąstęs ir kokias išvadas esu padaręs. Nepretenduoju ir į tiesos monopolį. Tai yra tiktai mano nuomonė, kuri ne visada yra tiesa.
Daug diskusijų sukėlė Aušros gatvės rekonstrukcija. Apie rangovų darbą esu linkęs patylėti. Aušros gatvė – viena iš miesto arterijų. Ir staiga ties viena sankryža susiformuoja trombas. O gatvės klojėjai ramiai ilsisi per laisvadienius, nes jiems niekas nesiūlo už darbą poilsio dienomis mokėti dvigubai. Taip erzinami žmonės. Uždaryta gatvė gali būti keletą dienų, bet ne keletą savaičių.

Ir staiga ties viena sankryža susiformuoja trombas. O gatvės klojėjai ramiai ilsisi per laisvadienius, nes jiems niekas nesiūlo už darbą poilsio dienomis mokėti dvigubai.

Tęsinį skaitykite 2019 11 06 „Utenyje“