Aktualijos

Suremontuotas tiltas per Šavašą

Liepos 10 d. baigti melioracijos statinio – tilto per Šavašos upelį Šlepečių (Daugailių seniūnija) kaime remonto darbai. Atlikus ekspertizę buvo nustatyta, kad prieš beveik penkis dešimtmečius pastatytas tiltas yra avarinės būklės.
Tiltas per Šavašą suremontuotas Europos Sąjungos solidarumo fondo lėšomis, darbų vertė – per 62 tūkst. eurų. Remonto darbus sudėtingomis sąlygomis atliko AB „Utenos melioracija“. Kaip ir buvo numatyta, tiltas suremontuotas per keturis mėnesius. Remonto metu šalia tilto buvo įrengtas pravažiavimas transporto priemonėms iki penkių tonų, todėl nepatogumų eismo dalyviams nekilo.
Utenos rajono savivaldybės administracijos Kaimo ir bendruomenių reikalų skyriaus vedėja Raimonda Jankauskienė sakė, kad vasaros pabaigoje planuojama suremontuoti ir tiltą per Nasvės upę Vilučių (Užpalių seniūnija) kaime. Tiltas iki šiol nebuvo nė karto remontuotas. Tiltas per Nasvės upę remontuojamas valstybės biudžeto lėšomis, darbus atlieka Žiuko įmonė iš Molėtų. Remonto darbams skirta per 70 tūkst. eurų. Kad transporto priemonių savininkams nekiltų nepatogumų, šalia tilto įrengta apylanka.
Tiltai Utenos rajone remontuojami vykdant 2019 metų melioracijos darbų planą.
Utenos rajono savivaldybės administracija