Aktualijos

Su nerimu laukta
„Maisto banko“
akcija – sklandi ir dosni

Rasa MILERYTĖ

Augant maisto produktų kainoms, didėjant mokesčiams už elektrą ir nežinomybę dėl ateities aštrinant karui, uteniškiai toliau demonstruoja vienybę. Spalio 14–15 d. vykusioje rudeninėje „Maisto banko“ akcijoje uteniškiai nepasiturintiesiems paaukojo maisto produktų už 8781 eurą ir jau kelintus metus iš eilės pateko tarp dosniausiai aukojančių miestų.

Uteniškiai išlieka tarp dosniausių
Šiemet akcijoje dalyvavo aštuonios Utenoje veikiančios organizacijos: Krizių centras „Angelų pieva“, „Maisto banko“ Utenos skyrius, Utenos krašto žmonių su negalia sąjunga, Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centras, VšĮ „Sveikatą į namus“, Šv. Teresės šeimyna, šeimyna „Savi nameliai“, Utenos apskrities vyrų krizių centras. Jau tampa tradicija, kad dosniausiai uteniškiai aukoja Krizių centrui „Angelų pieva“. Šiai organizacijai paaukota 2310 vienetų maisto produktų, kurių vertė – 3323 eurai. Atlikti 877 aukojimai, vidutinė vieno aukojimo kaina – 3,79 euro. Akcijoje darbavosi 37 „Angelų pievos“ savanoriai.
Dosniai aukota ir „Maisto banko“ Utenos skyriui bei Utenos krašto žmonių su negalia sąjungai: atitinkamai paaukota 1239 ir 1008 vienetai maisto produktų už 1705 ir 1384 eurus. Prasčiau sekėsi Utenos apskrities vyrų krizių centrui, šeimynai „Savi nameliai“, Šv. Teresės šeimynai.

tęsinį skaitykite 2022 10 22 „Utenyje“