Aktualijos

Skelbiamas Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo programos projektų finansavimo konkursas

Informuojame, kad Utenos rajono savivaldybės administracija skelbia Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo projektų finansavimo konkursą.
Konkurso tikslas – skatinti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų kūrimąsi ir plėtrą, verslo aplinkos gerinimą, investicijų pritraukimą, užimtumo ir investicijas į žmogiškuosius išteklius Utenos mieste ir rajone.
Projektų paraiškos su pridedamais dokumentais teikiamos elektroniniu būdu info@utena.lt, per Administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalą „Elektroniniai valdžios vartai“ (www.epaslaugos.lt) arba registruojamos Utenos rajono savivaldybės administracijos priimamajame (Utenio a. 4, 103 kab.) iki š. m. balandžio 21 d. 17.00 val. Teikiant paraišką el. būdu, paraiška kartu su pridedamais dokumentais turi būti viename faile (PDF formatu).
Detalesnę informaciją suteiks Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialistė Audronė Žemaitienė (210 kab., tel. (8 389) 48342, el. p. audrone.zemaitiene@utena.lt). Prioritetas teikiamas nuotolinei konsultacijai. Pageidaujantys tiesioginės konsultacijos prašome registruotis iš anksto tel. (8 389) 48342.
Utenos rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų rėmimo programos lėšų naudojimo tvarkos aprašą, paraiškos pavyzdinę formą rasite interneto svetainėje adresu: https://www.utena.lt/index.php/lt/smulkiojo-ir-vidutinio-verslo-remimo-programa, www.utena.lt, skiltyje „Verslui“.
Utenos rajono savivaldybės administracija