Aktualijos

Rugpjūtį bus renkami nereikalingi dideli daiktai


Primename, kad Utenos mieste ir rajone rugpjūčio mėnesį apvažiavimo būdu bus renkamos pavojingos atliekos (galvaniniai elementai, liuminescencinės lempos, akumuliatoriai, panaudoti tepalai ir kt.), didelių gabaritų atliekos (baldai, buitinė technika ir kt.) ir kitos antrinės žaliavos, susidariusios buityje.
Utenos miesto daugiabučių namų kvartalų gyventojai aukščiau išvardytas atliekas turi atnešti į konteinerines aikšteles.
Utenos miesto individualių namų gyventojai dėl atliekų surinkimo turi kreiptis į UAB ,,Utenos komunalininkas“ Atliekų tvarkymo skyrių, tel. (8 389) 63 800, o Utenos rajono seniūnijų – į atitinkamą seniūniją telefono numeriais, nurodytais atliekų surinkimo grafike.
Atliekos numatytose vietose turi būti paliekamos iki 7 val. ryto, bet ne anksčiau kaip iki 18 val. atliekų surinkimo dienos išvakarėse. Siekiant palaikyti švarą, kitomis dienomis ir valandomis atliekas dėti šalia konteinerių ar prie gatvės draudžiama.
Atliekų surinkimo Utenos mieste ir Utenos rajono seniūnijose grafiką galite rasti Utenos rajono savivaldybės interneto svetainėje adresu https://www.utena.lt/images/2019_Naujienos/SAUSIS/2019_01_08/Komunal%20grafikas%202019.pdf.
Iš atliekų surinkimo grafiko taip pat sužinosite apie pakuotės atliekų iš individualių pakuočių konteinerių (geltonos spalvos) ir stiklo atliekų iš individualių pakuočių konteinerių (žalios spalvos) surinkimą Utenos rajono seniūnijose ir Utenos mieste.
Utenos rajono savivaldybės administracija