Aktualijos

Raudonasis kryžius kviečia į miegmaišių rinkimo akciją

Ukrainoje intensyviai vykstant apšaudymams, maždaug 12 milijonų žmonių liko be elektros ir kasdien kovoja su šalčiu.
Lietuvos Raudonasis Kryžius iš kolegų, Ukrainos Raudonojo Kryžiaus, gavo žinių, kad šiuo metu gyventojams labai trūksta šiltų miegmaišių. Išreikštas poreikis – 75 tūkst. miegmaišių.
Todėl artimiausią savaitgalį, gruodžio 10 ir 11 dienomis, labai kviečiame visuomenę susivienyti dar kartą – skelbiame MIEGMAIŠIŲ RINKIMO AKCIJĄ VISOJE ŠALYJE!
Gerai žinome, kad lietuviai bėdoje yra labai vieningi ir stiprūs. juk pamenate gerumo bangą, kai per vieną dieną pavyko surinkti 30 vilkikų drabužių Ukrainos žmonėms? Šįkart kviečiame ukrainiečiams nusiųsti daiktinį palinkėjimą būti stipriems ir nepalūžti – paaukoti miegmaišį.
Akcija vyks gruodžio 10–11 dienomis, nuo 11 iki 16 val., Utenoje, Lauko g. 19A, II a.
Atkreipiame dėmesį, kad neštumėte TIK MIEGMAIŠIUS, jokių kitų daiktų šiuo metu nerenkame!
Taip pat labai prašome nešti tik ŠVARIUS ir TVARKINGUS NAUDOTUS arba NAUJUS miegmaišius. Pakuoti miegmaišių patiems nereikia, tačiau jei nešate daugiau miegmaišių, prašome juos sudėti į maišą ir užrašyti kiekį, kiek daiktų į maišą įdėta.
Prie akcijos prisideda ir Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
Ne kartą esame parodę, kiek daug nuveikti galime kartu, todėl labai kviečiame nepavargti ir prieš Kalėdas visiems kartu sukurti stebuklą – parodyti vieningumą bei ukrainiečiams stiprybės nusiųsti dar kartą!