Aktualijos

Profesinių aukštumų draudimo srityje siekianti uteniškė džiaugiasi radusi gyvenimo kelią

Rasa MILERYTĖ. Vita Širvienė sako niekada negalvojusi, kad draudimas taps jos svajonių darbu, tačiau šiandien moteris, aštuonerius metus besidarbuojanti šioje srityje, teigia pagaliau dirbanti darbą, kuriame gali save realizuoti visu šimtu procentų. Uteniškė trečią kartą tapo geriausia ERGO Šiaurės regiono ketvirčio konsultante, o vieną sykį yra įvertinta kaip mėnesio geriausia ERGO draudimo konsultantė iš visų Lietuvos kolegų.
Savęs ieškojimai
Pasidomėjus, kas V. Širvienę atvedė į draudimo sritį, moteris neskuba apie tai kalbėti ir pabrėžia savo gyvenimą skirstanti į du etapus. Pirmasis savarankiško gyvenimo etapas darbo rinkoje prasidėjo, kai merginai buvo 18-a, ir truko dešimt metų. Baigusi mokyklą uteniškė, paskatinta artimųjų, įgijo siuvėjos specialybę ir dirbo „Utenos trikotaže“. „Būdama siuvėja kilau karjeros laiptais, buvau vertinama darbuotoja, bet jaučiau, kad tai ne mano kelias, kad noriu kažko kito, kad galiu daugiau“, – pamena pašnekovė.
Vis dažniau mąstydama apie profesijos keitimą V. Širvienė Utenos kolegijoje pradėjo studijuoti vadybą, vėliau studijas tęsė Vilniaus universitete.
Baigus universitetą aplinkybės susiklostė taip, kad su vyru išvyko į Airiją. Svečioje šalyje šeima praleido kiek mažiau nei metus.
„Nutarėm, kad užtenka tiek, kiek uždirbom, ir metas grįžti namo, – sako moteris. – Tada ir prasidėjo mano, kaip vadybininkės, kelias.“ (Tęsinys 2021 05 08 laikraštyje)