Aktualijos

Į Uteną atvyksta vis daugiau karo pabėgėlių iš Ukrainos

Kovo 14 d. įvyko pasitarimas dėl ukrainiečių atvežimo, priėmimo, apgyvendinimo, maitinimo koordinavimo. Pasitarime dalyvavo Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, savivaldybės administracijos vadovai, Utenos rajono savivaldybės Pagalbos teikimo iš Ukrainos atvykstantiems asmenimis koordinavimo štabo nariai.
Pasitarime diskutuota nuo karo bėgančių ukrainiečių apgyvendinimo, įdarbinimo, maitinimo, vaikų ugdymo mokyklose ir ikimokyklinėse įstaigose, socialinių garantijų ir kt. klausimais.
Šiuo metu į Utenos rajoną atvykę ukrainiečiai apgyvendinti Dievo Apvaizdos seserų kongregacijos vienuolyne, Pačkėnų savarankiško gyvenimo namuose, buvusios Tauragnų mokyklos pastate, Utenos šeimos ir vaiko gerovės centre, Utenos kolegijoje, Sudeikių daugiafunkciame centre, taip pat privačiuose namuose, butuose.
Kreipiamės į Utenos rajono verslininkus, privačius asmenis, kurie yra numatę atsivežti ukrainiečius į Uteną bei apgyvendinti savo butuose ar namuose, ir prašome apie šiuos ketinimus IŠ ANKSTO informuoti Utenos rajono savivaldybę nurodytais kontaktais:
l Jovita Strazdienė, Viešosios tvarkos skyriaus vedėja, tel.: 8 614 77137 arba 8 686 91607.
l Monika Makaveckienė, Dokumentų valdymo ir bendrųjų reikalų skyriaus vedėja, tel. 8 696 61674.
l Inga Šakalienė, Socialinių reikalų ir sveikatos apsaugos skyriaus vedėja, tel. 8 626 26018.
Visi, atsivežantys karo pabėgėlius iš Ukrainos, turi nepamiršti, kad kartu prisiima įsipareigojimus rūpintis atvykstančiaisiais. Utenos rajono savivaldybė yra pasirengusi suteikti pagalbą apgyvendinimo, maitinimo, įdarbinimo, vaikų ugdymo ir kt. klausimais.
Utenos rajono savivaldybės administracija