Aktualijos

Prekių pardavėjai ir paslaugų teikėjai kviečiami atrasti portalą www.utenis.lt

Praėjo mėnuo, kai nustojome leisti popierinį „Utenio“ laikraštį. Kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad popierinė spauda gyvens nebe ilgai. Skaitytojų gal dar ir užtektų, tačiau provincijoje gyvenantis ir dirbantis arba pensininkas nėra turtingas žmogus. Esame paskaičiavę: tam, kad galėtume dirbti, 1 egzemplioriaus kainą su pristatymu reikėtų didinti nuo 1,5 iki 2 eurų. Taigi mėnesio prenumerata didėtų nuo 12 iki 16 eurų. Nesunku paskaičiuoti, kad metinė prenumerata kainuotų apie 200 eurų. Kas iš mūsų šiandien galėtų skirti tiek pinigų? Dar būtų galima paskaičiuoti, kiek liks nenukirstų medžių… Todėl mūsų sprendimas nutraukti popierinio laikraščio leidybą buvo neabejotinai teisingas.

Tačiau yra ir blogu dalykų. Ta prasme, kad Utenoje lieka tik vienas informacinis leidinys. Pirmiausia blogai tai, kad išnyksta konkurencija. O kai nėra konkurencijos, galima kelti kainas. Kitas dar blogesnis dalykas yra tiesos monopolis. Kiekvienas leidėjas turi savo pažiūras, savo nuostatas ir tai nori nenori atsispindi jo leidžiamame leidinyje. O tai šiandieninėje visuomenėje yra pavojingas reiškinys. Žinodamas tai aš nesitraukiu iš informacinio lauko. Nustojus leisti popierinį „Utenį“ pastebėjome, kad gerokai išaugo portalo www.utenis.lt lankytojų skaičius. Tai mus džiugina, bet nepadaro mūsų gyvenimo lengvesnio. Nebėra pardavimų, todėl vienintelės pajamos yra iš reklamos. Kažkodėl žmonės yra įsitikinę, kad laikraštinė reklama yra pati efektyviausia. O aš tuo labai abejočiau. Laikraščių tiražai yra nedideli, o portalo lankytojų skaičius nuolat didėja. Popierinė reklama efektyvi galėtų būti tik tarp 70–85 metų amžiaus žmonių. Tik nereikėtų pamiršti, kad ši amžiaus grupė yra mažiausiai vartojanti tiek prekių, tiek paslaugų.

Todėl labai kviesčiau tiek prekių pardavėjus, tiek paslaugų teikėjus neatsilikti nuo gyvenimo ir atrasti portalą www.utenis.lt . Tai yra ne tik reklaminis, bet ir informacinis portalas. Visiems prieinamas. Straipsniai jame talpinami pilna apimtimi. Įmonėje šiuo metu dirba du žmonės ir, kad įmonė , reikia, kad jie uždirbtų bent jau minimalų atlyginimą. Dėl reklamos portale galima skambinti telefonu +370 699 83088 arba rašyti redaktorius.utenis@gmail.com . Galime susitikti ir redakcijoje. Adresas tas pats: A. Baranausko g. 17, Utena. Tik įėjimas iš kiemo pusės. Laukiame Jūsų. Nauda gali būti abipusė. Palaikykite seniausią Utenos krašto leidinį ir nesvarbu kokia forma, popierine ar internetine, jis būtų leidžiamas. Kuo daugiau bus reklamos davėjų, tuo portale skelbiami straipsniai bus įdomesni.

UAB „Kamonada“ atsiskaitomoji sąskaita  LT344010041700645480