Aktualijos

Ką daryti, jei turi ne vieną paskolą skirtingose finansų bendrovėse?

Visiems gyvenime nutinka situacijų, pavyzdžiui, vieną mėnesį sugedo nenaujas automobilis, kitą – šaldytuvas ir atėjo metas apsilankyti pas odontologą. Galimybės leido iš paskolų bendrovių pasiskolinti kiekvienam atvejui reikiamą pinigų sumą. O dabar turite tris vartojimo paskolas skirtingose bendrovėse. Reikia prisiminti, kada, kur, kiek sumokėti, koks kiekvienos iš jų administravimo mokestis – ar jūsų istorija panaši? Norisi kasdienybės be rūpesčio dėl savo vartojimo paskolų? Reikia mažesnių mėnesinių įmokų? Dar geriau, jei įmoka būtų tik viena? Reikia ilgesnio vartojimo paskolos grąžinimo termino?
„Viskas yra labai paprasta. „General Financing“ refinansavimas – galimybė sujungti visus jūsų turimus vartojimo paskolų įsipareigojimus į vieną vartojimo paskolą. Kitais žodžiais tariant, turimų vartojimo paskolų perkėlimas pas vieną vartojimo paskolos davėją geresnėmis sąlygomis, sutaupant ir administravimo išlaidas“, – užtikrino „General Financing“ Klientų sėkmingos patirties vadovas Skirmantas Ketvirtis.
Pasak eksperto, 4 svarbiausios šios paslaugos naudos yra:
1. Mažesnė įmoka. Refinansavimo paskola, tikėtina, bus suteikta geresnėmis sąlygomis, nei iki šiol jūsų turėtos. Geresnės finansavimo sąlygos reiškia ir mažesnę vartojimo paskolos mėnesio įmoką, ir galimybę koreguoti vartojimo paskolos grąžinimo terminą. Mokėdami mažesnes įmokas turėsite daugiau pinigų naujiems planams ar santaupoms.
2. Daug sutarčių = viena sutartis. Refinansuojant galima padengti visus kitus jūsų vartojimo paskolų įsipareigojimus (nesvarbu, kuriai finansų įstaigai ar bankui). Tai reiškia, kad po refinansavimo, turėsite tik vieną vartojimo paskolos sutartį su visais to privalumais.
3. Viena įmoka per mėnesį. Refinansavimo atveju palengvės jūsų kasdienių finansų tvarkymas. Jums nebereikės prisiminti kelių skirtingų įmokos mokėjimo datų ir sumų, nes viena vartojimo paskolos sutartis reiškia vieną mokėjimą per mėnesį.
4. Mažiau mokėjimų – mažiau galvos skausmo. Refinansuodami kelias turimas vartojimo paskolas galite ramiai apgalvoti ir pasirinkti tinkamiausią įmokos mokėjimo dieną. Viena vartojimo paskola reiškia tik vieną įmoką per mėnesį, vadinasi, ir tik vieną pervedimą. Darydami pervedimą tik kartą, sutaupysite už tai banko nuskaitomus mokesčius.

„General Financing“ refinansavimo
procesas yra paprastas ir greitas.

Pasikalbėkime telefonu 1851 ir mes papasakosime, kaip galėtume padėti refinansuodami jūsų turimą vieną ar kelias vartojimo paskolos sutartis.

Laukiame jūsų svečiuose – pavaišinsime kava ir pabendrausime. Artimiausią „General Financing“ skyrių rasite J. Basanavičiaus g. 52, Utena, PC „Senukai“.