Aktualijos

Prasideda muzikinis vasaros sezonas vaizdingoje Palūšėje!

Jau ketvirtąjį kartą, atėjus vasarai vaizdingame gamtos kampelyje, ant Lūšių ežero kranto, su įspūdingais kolekcijų vertais saulėlydžiais, duris muzikai ir aktyviam laisvalaikiui praveria Palūšėje įsikūrusi „Palūšės Valtinė“.
„Nuostabu, kad metai bėga, o jau tradicija tapęs muzikos sezonas Palūšėje vėl prasideda kartu su vasara! Nors šiais metais į Palūšę kvietėme ir žiemos laiku, tačiau vasara atveria platesnius šios erdvės gamtovaizdžius ir jau su nekantrumu vėl laukiame čia grįžtančių koncertų. Labai džiaugiuosi, nes šią vasarą Palūšėje vyks ne tik mūsų sumanyti skirtingos stilistikos muzikos koncertai, kuriuose pasirodys tiek kylantys, tiek jau žymūs Lietuvos muzikos atlikėjai, tačiau liepos paskutinį savaitgalį Palūšėje vyks ir festivalis „Galapagai“, – apie vasaros planus pasakoja muzikos prodiuseris Algirdas Barniškis-Blėka.
Jau šį šeštadienį „Palūšės Valtinėje“ vasaros sezonui įkvėps grupės „jautì“ vokalistas – Džiugas Širvys, kurį scenoje esame matę lakstantį, rėkiantį, atiduodantį laukinę energiją ir pasiruošusį gitarą sudaužyti į šipulius. Bet iš tiesų jis – švelnus, rūpestingas ir katinus mylintis muzikantas, pasiruošęs visiems, atvykusiems į šį koncertą, dovanoti savo nuoširdumą. Dar vasario mėnesį pasirodė debiutinis Džiugo Širvio albumas „Pastorių vaikai“, o vienuolikoje itin asmeniškų kūrinių atsiskleidžia dar nematyta matematinio roko grupės „jautì“ vokalisto pusė. 70-ųjų įtaka ir populiarioji muzika, kūriniuose subtiliai derinama su kantri ir alternatyvios muzikos žanrais, jau šį šeštadienį suskambės „Palūšės Valtinės“ scenoje!
Birželio 18 dieną pirmą kartą „Palūšės Valtinės“ scenoje skambės ir gerai žinomos grupės „Arbata“ vokalisto bei grupės lyderio Andriaus Zalieskos- Zalos kūryba. Būtent čia jis klausytojams pristatys naują solinį albumą – „Kamikadzės sapnas nuo A iki Z“. Kaip teigia, pats dainų autorius ir atlikėjas, šis albumas – tai duoklė jo ištikimiausiems klausytojams, kurie pasiilgo tikrojo, senojo ir labai „zališko“ skambesio. Koncertas žada būti kupinas muzikos improvizacijų – nuo teksto gylio iki juoko pro ašaras, nuo kalbų tarp dainų iki mąslių nutylėjimų.
Joninių savaitgalį „Palūšės Valtinė“ savo lankytojus pasitiks net dviem muzikiniais pasirodymais, čia koncertus surengs Mantas Meškerys ir viena populiariausių šalies atlikėjų – Inga Jankauskaitė!
Mantas Meškerys – grupės „Strings Of Earth Orchestra“ vokalistas, dainų kūrėjas, kino ir teatro kompozitorius, kūryboje dokumentuojantis savo ir kitų patirtis šioje nuostabioje planetoje. Muzika jam tai būdas susitikti, būdas bendrauti, dalintis ir, žinoma – linksmintis.
Birželio 25-ąją čia koncertą surengs ir viena garsiausių pastarojo meto atlikėjų, jausmingoji – I. Jankauskaitė. Inga kvies į išskirtinį akustinį koncertą, kuriame klausytojų lauks romantiškas ir iki smulkmenų tikras vakaras, kuris, tikima, įsimins ilgam. Žinomiausi I. Jankauskaitės kūriniai suskambės kitaip, o nuoširdus bendravimas ir kokybiškas humoras panaikins visus barjerus tarp klausytojų ir pačios atlikėjos.
Koncertų kupinas vasaros sezonas prasideda jau birželio 4-ąją ir nežada sustoti! Dar daugiau vasaros koncertų jau netrukus.