Aktualijos

Policija įspėja gyventojus – būkite budrūs, saugokitės sukčių!


Utenos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad pastarosiomis dienomis padaugėjo pranešimų iš gyventojų, jog Utenos mieste, viešose vietose (prie prekybos centrų, turgaviečių) tamsaus gymio asmenys, prisistatantys atvykėliais iš Gruzijos ir kitų šalių, gyventojams primygtinai ir įkyriai siūlo pirkti įvairius puodus, šaukštus, peilius, kitus buities prietaisus.
Minėti asmenys įkyriai parduodamas prekes bando įduoti tiesiogiai gyventojams į rankas ar įdėti į automobilius, po to reikalauja iš jų didelių pinigų sumų, ragina gyventojus eiti į bankomatus ir išsigryninti pinigus.
Policija įspėja gyventojus – būkite budrūs ir nepakliūkite į pinkles sukčių, kurie iš gyventojų apgaulės būdu siekia išvilioti dideles pinigų sumas. Parduodamų prekių vertė neatitinka prekiautojų prašomos sumos.
Policija pataria gyventojams viešai nedemonstruoti turimų pinigų, nesileisti į kalbas su prekiautojais, pastebėjus asmenis, prekiaujančius prekybai nenustatytose vietose, nedelsiant pranešti policijai skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.
Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.