Aktualijos

Parama ukrainiečiams – žingsnis į Ukrainos pergalę

Gruodžio 15 d. Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė Utenos rajono savivaldybės ženklu AČIŪ ,,Už gerumą Utenos krašto bendruomenei“ apdovanojo nemažą būrį Utenos rajono gyventojų, suteikusių neatlygintiną pagalbą nuo karo siaubo pabėgusiems ir Utenos rajone apsigyvenusiems ukrainiečiams. Tai – Utenos rajono ūkininkai, sveikatos priežiūros specialistai, ugdymo įstaigų ir visuomeninių organizacijų vadovai bei savanoriai.
Utenos rajono savivaldybės ženklas AČIŪ už suteiktą materialinę pagalbą Utenos rajone apsigyvenusiems Ukrainos piliečiams, pasitraukusiems iš tėvynės dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų įteiktas:
* Utenos rajono Leliūnų seniūnijos ūkininkams Pauliui Dijokui ir Vladui Vitui;
* Utenos rajono Užpalių seniūnijos ūkininkams Sigitui Sinicai ir Algirdui Latvėnui;
*Utenos rajono Vyžuonų seniūnijos ūkininkams Laimutei Zaborskienei, Vidui Jatulevičiui ir Justui Puodžiūnui;
* Utenos rajono Sudeikių seniūnijos ūkininkui Viktorui Masiuliui.
AČIŪ ženklas už suteiktą pagalbą Utenos rajone apsigyvenusiems Ukrainos piliečiams, pasitraukusiems iš tėvynės dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų, bendruomeniškumo puoselėjimą ir savanorystę įteiktas:
* Utenos šeimos ir vaiko gerovės centrui;
* Daliai Braukylienei, VšĮ Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro Sudeikių medicinos punkto bendruomenės slaugytojai;
* Editai Kadūnienei, Utenos Vyturių progimnazijos direktorei;
* Aurelijai Mackonienei, Maltos ordino pagalbos tarnybos Utenos maltiečių grupės vadovei;
* Vilmai Petrulienei, Utenos rajono Sudeikių daugiafunkcio centro direktorei;
* Almai Stukienei, VšĮ Utenos ligoninės Konsultacijų poliklinikos bendrosios praktikos slaugytojai;
*Editai Valiulienei, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Utenos skyriaus savanorei.
Meras, pasveikinęs naujuosius AČIŪ ženklo turėtojus, sakė, kad kiekvieno iš apdovanotųjų pagalba karo pabėgėliams iš Ukrainos yra neįkainojama. „Jūsų geri darbai ir parama ukrainiečiams yra žingsnis, nors ir nedidelis, Ukrainos pergalės link, – sakė Alvydas Katinas. – Mes pirmieji patys atsivežėme ukrainiečius iš Kovelio, mūsų partnerio Ukrainoje. Šiandien dalis ukrainiečių, atvykusių iš Kovelio ir kitų Ukrainos miestų, jau leidžia šaknis Utenoje: dirba, mokosi, kuria savo verslus ir šeimas. Padėsime Ukrainai ir toliau. Neabejoju, kad ir jūs visi prisidėsite prie paramos. Neabejojame ir kitkuo: Ukraina šiame absurdiškame kare nugalės.“
Utenos rajono savivaldybės administracija