Aktualijos

Mieli uteniškiai ir miesto svečiai,

Į Utenos, Laimės miesto, istorijos knygą netrukus įrašysime skaičių – 758. Jau tiek mūsų miestui. Jau tiek tos knygos lapų atvertėme gyvendami, dirbdami, besidžiaugdami ir kurdami savo ateitį čia, tarp dviejų ežerų. Ir vis kartu, vis susikibę rankomis, vis pasiginčydami, bet ne pykdami. Nes mes jau tokie: atlapaširdžiai rytų aukštaičiai, darbštūs, svetingi ir dainingi. Ir į savo miesto gimtadienį susibėgam visi, dar pasikviesdami kaimynus, bičiulius ir gimines. Susibėgam tam, kad visam pasauliui įrodytume esantys laimingi ir gyvenantys laimės mieste, kuriame atviri keliai sumanymams, plačios galimybės verslui, naujos idėjos jaunimo veiklai. Ir į kurį sugrįžta kažkada jį palikę.
Mielieji, nuoširdžiai sveikinu Jus su 758-uoju gimtadieniu! Tegu jis dar labiau visus mus suburia ir suteikia drąsos naujiems darbams. Mylėkime savo miestą, didžiuokimės juo, kurkime drąsią jo ir savo ateitį.

Alvydas Katinas
Utenos rajono savivaldybės meras


Senas miestas, menantis kunigaikščių laikus, skaičiuojantis ne vieną šimtmetį, bet alsuojantis gyvybe, atviras naujovėms, augantis ir auginantis. Tokia yra Utena, ežerais tyvuliuojantis ir dainomis skambantis kraštas. Darbštūs amatininkai, talentingi menininkai, drąsūs tėvynės gynėjai ir kitaip garbingi žmonės Uteną ir jos kraštą vadino ar tebevadina savo tėviške. Didžiuokimės savo miestu jį puoselėdami ir iš naujo atrasdami. Semkimės stiprybės iš savo miesto praeities, ieškokime čia erdvės savo svajonėms ir raskime laiko geriems darbams.
Su gimtadieniu, Utena!

Seimo narys
Edmundas Pupinis