Aktualijos

Mieli mano gimtojo miesto žmonės,

Utena pasitinka 759-ąjį gimtadienį. Sunkiu, sudėtingu metu, bet nepabūgusi iššūkių, tokia pat graži, jauki ir laiminga. Šia žinia galime drąsiai dalytis su visu pasauliu, nes išlikome vieningi ir stiprūs.
759-ąjį miesto gimtadienį šiemet švęsime kiek anksčiau nei įprastai. Ir dvi dienas – rugpjūčio 28-ąją ir 29-ąją. Tai bus ypatingos dienos. Kaip jau žinote, 28-oji – Laisvės pikniko diena, o 29-oji – Laimės diena. Abi dienas uteniškius ir miesto svečius džiugins žinomų bei laukiamų muzikos atlikėjų koncertai, įvairios pramogos, sportinės rungtys, įspūdingi susitikimai, žaidimai, kapitonas Laimis ir daug netikėtumų. Reikės būti pasiruošusiems smagiai praleisti laiką, visur suspėti ir pasisemti daug gerų emocijų.
Bet yra vienas bet… Virusas niekur nedingo. Jis vaikšto tarp mūsų ir su mumis. Nepasikvieskime jo į savo gimtojo miesto šventę. Laikykimės taisyklių ir reikalavimų. Būkime nepakantūs jų nesilaikantiems. Būkime atsakingi už savo ir mus supančių žmonių veiksmus, saugokime save ir kitus. Tada po šventės nereikės skaičiuoti užsikrėtusiųjų, nereikės baimintis tapti dar vienu to bjauraus viruso židiniu.
Nepaisant mūsų laukiančių iššūkių, visus visus, didelius ir mažus, ratuotus ir pėsčius, apsiavusius ir basus, kviečiu į Laimės sostinės 759-ąjį gimtadienį (išskyrus jaučiančius koronavirusinei infekcijai būdingus simptomus)! Kartu su savimi pasiimkite daug šypsenų, gerą nuotaiką ir šventišką nusiteikimą.
Maloniai visų laukiame!

Pagarbiai – Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės meras